Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Merso

smt

🌱Yeni Üye🌱
konu yanlış yerde olabilir... bg hariç full brushtır...

merso orj:

merso edit:

mersoedit640cj1.jpg

big size:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Şimdi sormak istediğim mantık olarak hazır resim üstünden brushlarla ve montajlarla ayrı bir hava kazandırmakmı? Yoksa Manipilasyonla beraber İllüstrasyon mu yapmaya çalıştınız?
Ve çalışmanızı biraz daha büyükşekilde koyarsanız en azından detay görme şansımızda olur..Kolay gelsin

smt

🌱Yeni Üye🌱
brushlarla ve montajlarla ayrı bir hava kazandırmak... büyük ölçüsüde mevcut big size a tıklarsanız görebilirsiniz...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Baktım ama detay görmek için biraz daha büyütürseniz diye ricada bulunmuştum..

smt

🌱Yeni Üye🌱
resim 1200 x 797 daha büyüğüde yok sanırım imageshack resme nasıl bakılcağını bilmiyorsun tıkladıktan sonraki resme birdaha tıklayın ve sonra kösindeki butona tıklayın ve büyültün...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
resim 1200 x 797 daha büyüğüde yok sanırım imageshack resme nasıl bakılcağını bilmiyorsun tıkladıktan sonraki resme birdaha tıklayın ve sonra kösindeki butona tıklayın ve büyültün...

Arkadaşım anlatamıyormuyum..1200 x 797 ne olduğunu biliyorum ama bunun daha büyüğünü koyabilecek kapasiten yoksa bu işi nasıl yaptığını sormak istiycem..1800,2000, 300.000 e kadar yolu var..

smt

🌱Yeni Üye🌱
orjinal resim zaten 1600 bunun üstünde oynanmış bişeyi sana 2000 3000 de nasıl veryim. ha illede nasıl yaptın diosan şu anda işteyim bilgisayarıma kavuşunca psd dosyasını atarım olmadı taslağını atarım...

grafikeriso

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşım anlatamıyormuyum..1200 x 797 ne olduğunu biliyorum ama bunun daha büyüğünü koyabilecek kapasiten yoksa bu işi nasıl yaptığını sormak istiycem..1800,2000, 300.000 e kadar yolu var..

kardeşim sakin :)

orjinal resim zaten 1600 bunun üstünde oynanmış bişeyi sana 2000 3000 de nasıl veryim. ha illede nasıl yaptın diosan şu anda işteyim bilgisayarıma kavuşunca psd dosyasını atarım olmadı taslağını atarım...

Arkadaşım brushlarla yaptıysan güzel bir hava yakalamıssın eline sağlık.
Eleştirileri yada önerileri okurken önce eleştirenleri bakarsan sevinirim daha net anlaşılır soru- cevaplar cıkacaktır.Kolaygelsin.

smt

🌱Yeni Üye🌱
kusra bakma derecene bakmadım ne demek istemeye çalıştığınıda anlamadım... bu işini görür herhalde...

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
kusra bakma derecene bakmadım ne demek istemeye çalıştığınıda anlamadım... bu işini görür herhalde...

sen yanlış üyenin derecesine baktın ve mercano kardeşimi yanlış anladın emeğine sağlık kardeş bakma sen her yorum yazana bozma moralini zaten yeni üyesin sana bu şekilde yaklaşılması hoş değil ama bazen bu tip yaklaşımlar olabiliyor... aramıza hoş geldin

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Bunu cevap olarak yazarken .. Yorumda bulunan (!) arkadasın forumdaki tecrübesine bakıp (en azından mesaj sayısına bakıp) bahsi konusu olan tıkla büyüsün demeden önce dikkate alman icin söylemiştim arkadasım... Artniyet yoktur.Aramıza hoşgeldin ve çalışmanı paylaştığın içinde teşekkür ederiz.

Bizim için değil kendi sunumun için işine yarıyacaktır.(!) Böylece daha kolay anlaşılır ve net yorumlar alabilirsin.Teşekkürler. Kolay gelsin.

smt

🌱Yeni Üye🌱
Bunu cevap olarak yazarken .. Yorumda bulunan (!) arkadasın forumdaki tecrübesine bakıp (en azından mesaj sayısına bakıp) bahsi konusu olan tıkla büyüsün demeden önce dikkate alman icin söylemiştim arkadasım... Artniyet yoktur.Aramıza hoşgeldin ve çalışmanı paylaştığın içinde teşekkür ederiz.

bu yüzden kusra bakma dedim zaten yanlış anlaşılma yok... :wink:

beğenmenize sevindim saolun. bakıp değerlendirdiğiniz için ben teşekkür ederim... yalnız yorumları daha detaytlı alabilirim eleştiriler herzaman işime gelir..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumları sağlıklı yapabilmek içinde çalışmalarını daha büyük oranda yaparsan herkes için iyi olur..Detay hepimiz için önemli.
Yeni yüklediğin resimde benim tek gördüğüm hata Tonlamanın kaçtığı brush izlerin..Kapılarda ve arka jantta (resim büyük olduğu için) kolayca görülebiliyor..
Tekrar hoşgeldin.