Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

messenger 2011 için msn plus 5

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
windows messenger 2011 ile tam uyumlu msn plus 5 nihayet çıktı aynı anda birden fazla oturum açma ve güncellenen yeni yüzüyle nihayet karşımızda aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

Messenger Plus nedir!?
Messenger Plus!, Windows Live Messenger yazılımına birçok özellikler ve fazlalıklar katan bir eklentidir. Messenger'ın imkanlarını genişletip deneyiminizi çok daha eğlenceli bir hale getirin!
Messenger Plus! ÜCRETSİZ bir yazılımdır. Ücretsiz yazılım ne casus ne de paylaşılan yazılımdır, sadece ücretsiz yazılımdır ve kullanması %100 BEDAVA. Hemen şimdi milyonlarca mutlu kullanıcının arasına katılın!

2011 msn plus 5 indir

Son düzenleme:

Benzer konular

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
:D:D:D sesimi duydum messengerdanmı bahsettin :D eve gidince hemen yükliycem çok saol :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler verdiğin bilgiler için Mustafa abi, ya biz mac kullanıcıları ne yapacağız hala m.ö. ki msn'i kullanıyoruz. :)

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
teşekkürler

Teşekkürler verdiğin bilgiler için Mustafa abi, ya biz mac kullanıcıları ne yapacağız hala m.ö. ki msn'i kullanıyoruz. :)

:D:D:D sesimi duydum messengerdanmı bahsettin :D eve gidince hemen yükliycem çok saol :)

mac olsun milattan önce olsun martin bak benim makine evdeki nazar değmesin 93 den beri tıkır tıkır çalışıyor hiç bir arıza yapmadı daha ne sistem çökmesi ne birşey

lisiaa messenger plus eğer birden çok msn in varsa güzel bir olay benim çok işime yarıyor 12 tane msn adresi olunca

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende açıyım bir kaç tane :D var tabi msn 2 3 çeşit :D zamanı gençlerdeniz :D:D martin mac se işin zor :D

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
windows messenger 2011 ile tam uyumlu msn plus 5 nihayet çıktı aynı anda birden fazla oturum açma ve güncellenen yeni yüzüyle nihayet karşımızda aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:

Messenger Plus nedir!?
Messenger Plus!, Windows Live Messenger yazılımına birçok özellikler ve fazlalıklar katan bir eklentidir. Messenger'ın imkanlarını genişletip deneyiminizi çok daha eğlenceli bir hale getirin!
Messenger Plus! ÜCRETSİZ bir yazılımdır. Ücretsiz yazılım ne casus ne de paylaşılan yazılımdır, sadece ücretsiz yazılımdır ve kullanması %100 BEDAVA. Hemen şimdi milyonlarca mutlu kullanıcının arasına katılın!

2011 msn plus 5 indir

teşekkürler mustafa sıkı bir paylaşım bu emeğine sağlık