Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mevlana'nın İzinde Hoşgörü ve Kardeşlik

BabaFikirci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu da benim iyi bir şey ortaya koymak için yaptığım ilk afişim. Konusu:
Mevlana'nın İzinde Hoşgörü ve Kardeşlik
Çok acemice ve amatörce olduğunu biliyorum.
Yapacağınız yorumların kendimi geliştirmemde etkili olacağı kanısındayım...
Lütfen yapıcı yorumlarınızı esirgemeyiniz...
Teşekkürler...
safahosgoruku9.jpg

Benzer konular

straus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğinizin boşa çıkmayacağını düşünüyorum.
yapılırsa daha güzel olacağını düşündüğüm değişiklikler;
1- ön planda kullandığın çiçeğin ve arının biraz daha geri planda bırakılabileceği.
2- mevlanayı biraz daha belirgin hale getirebilirsin (zor seçilebiliyor)
renkleri biraz daha yumuşak kullanabilirsin. biraz sertlik ve yoğunluk var.
3- mevlananın felsefesini daha vurucu olarak uygulayabilirsin (bir yabancı gözüyle bakıldığında mevlanayı anlatan birşey göremedim)

bende mevlana torunuyum. Tabiki bunlar benim şahsi fikirlerim diğer arkadaşların söyleyeceklerine saygı duyarım.
başarılarının devamını bekliyorum...

BabaFikirci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok teşekkürler yorumun için..
Dikkate almaya çalışacağım...
[Bu arada bazı arkadaşlar bu afişi benim yapmadığımı söylüyorlar (msl. enes) onlara sadece gülüyorum ...]

Leylünehar

🌱Yeni Üye🌱
Hocam elinize sağlık güzel bir çalışma.. Ama renk uyumu daha değişik olabilirdi .. söz konusu hoşgörü olunca sadelik göze daha güzel görünürdü bence.. Daha iyilerini görmek dileği ile..

Stratüs orda mevlana varmı ki ? ben o kadar baktım semazenden başka birşey göremedim :S

Bu arada yeni üye oldum ilk mesajım bu :D

slymngrss

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gözü çok yoruyor ilk bakıldığında. bence daha sade bişey çalışabilirsin nede olsa mevlana sadeliğin saflığın temsilcisi bağbında... emeğine sağlık

conqueror42

🌱Yeni Üye🌱
birinci planda görünmesini istediğinin ne olduğuna karar vermelisin.
Afişte 1. sıra başlık 2. sıra slogan 3. sıra arka plan olmalı.
2 ve 3 değişede bilir
ama 1 değişmez. senin çalışmanda emek var belli ama hepsi birbirine karışmış.
aynı çaılşmayı tekrar yap farkı görürsün. eline sağlık

Layer_17

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sarı çok fazla göz alıyor,arı ve çiçekte fazlasıyla ön planda dikkat çekiyo verilen mesajın anlaşılmasını zorlaştırıyor ilk bakışta direk oraya kaydı gözüm,deniz çok güzel olmuş ama

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
afişte direk arı ön planda arkada semazenin resmi olmasa bir bal afişi falan zannederdim bide şu aşşagıdan yukarıya doğru giden semazen silueti gibi bişey sarı olan olmamış mevlanayı bilmeyen yabancı birinin eline verirsen bu afişi bu ne reklamı veya neyin çalışması diye sorar sana sade bir semazen kullansaydın ve sloganla birlikte çok daha sağlam olurdu ama genede emğine sağlık biraz daha uğraş bence bu afişle

sharaph

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ayyildizforum.net
dostum düşünce güzel ama ben önce bunu bir bal firması afişi sandım :) kusura bakma alaya almak değil niyetim sadece önce öyle geldi. Çünkü semazenler neredeyse farkedilmeyecek durumda.
bence arı sanki biraz fazla gibi... Papatya sadece ve hoş dururdu derim ben. ama çok ön planda olmasın.

semazen sarı değil beyaz olursa sanki daha bir dingin olur suyun hırçınlığı ile sadelik, bence zıtlık ve hoşluk verir. tabii benim düşüncem...

eline sağlık...

eternalist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.icradanihaleler.com
amatör demişsiniz ama üzerinde düşünülüp emek verilmiş bir çalışma. Semazenler biraz daha belirgin olursa anlamını daha iyi ifade eder bence.

neva

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arka zemin bence cok hoş olmuş ama konu önde deil yani bende arıya takıldım keşke arıyı arkaya alıp semazeni öne alsaydında calışmanın konusu ilk bakıldıgında anlaşılsaydı burda yapılan afiş calışmalarına bakmanı tavsiye ederim özellikle her calışmanın yorumlarınada bakıp not al profosyonel arkadaşların yazdıgı herseyi not al mesala neyi yapıp yapmaman gerektiğini bu sekilde ögrenirsin yinede hoş bir calışma olmuş emegine saglık