Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

meyve suyu kutu tasarımı

muzzurr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
meyve suyu kutu tasarımlarım için yorumlarınızı bekliyorum...
frtykututasrmkl3.jpg

frty2tsrmom2.jpg

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Görsel yükleme konusunda sıkıntı yaşıyorsunuz. Mesajınızı ben düzenledim.

Bu gibi sorunları yaşlamak istemiyorsanız Foruma Resim Yüklemek konusunu dikkatli bir şekilde okuyunuz.

ayşe özmen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel çalışmalar tebrik ederim ancak elma suyu için kullandığınız font hoş durmamış tabi benim fikrim bu birkaç font denemesi daha yapabilirsiniz. Elinize sağlık

Soner Akay

🌟Usta Tasarımcı🌟
ayşe hanımın dedigi gibi elma suyu font u gozume takıldı direk okuyamıyorsun farklı denıyebilirsin calısma gayet hoş olmus..

muzzurr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çook teşekkür ederimm önerilerinizi hemen uyguluyorum...

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşım çalışmalar gayet güzel olmuş ama.birinci çalışmada arkadaşların dediği gibi elma suyu fontunda sıkıntımvar birde afına sıgınıyorum zemin rengini çok fazla iç acıcı bulmadı degiştirmeni tavsiye ederim..emegine saglık arkadaşımmm.

kasurka

🌱Yeni Üye🌱
çilek kutusunda kullandığın renk ve zeminde oturmamış meyveyi ve yazıları yok etmiş

fuducuk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fuducuk.com
Genel olarak başarılı bir çalışma, ellerine sağlık. Yalnız Çilek yazısı ve yeşil %100'lük kısmındaki kabarma efektleri artık çok basit kalıyor. Daha modern birşeyler uygulamanı tavsiye ederim...

statar4

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş gayet başarılı ben de yaptıklarımı paylaşmak istiyorum yardımcı olursanınz

geccelaila

🌱Yeni Üye🌱
slm 0532 767 32 75 numaradan ulaşırsanız sevinirim MEYVE SUYU üzerine bir tasarım yapmak istiyorum yardımcı olursan sevinirim Barıs Fatih YILMAZ.

maya_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence gayet başarılı ...arkasında yazan yazıları sizden alabilmem mümkünmü..?

ycelenkk

🌱Yeni Üye🌱
bence "elma suyu" yerine sadece "elma" kullanılsaydı daha doğru olurdu diyorum yani çünkü meyve suyu elmanın kendisinin o kutuda olma ihtimali olmadığına göre herkes suyu olduğunu anlayabilir.

muzzurr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence gayet başarılı ...arkasında yazan yazıları sizden alabilmem mümkünmü..?

kusura bakmayın daha yeni gördüm hala ihtiyacınızda varsa evdeki arşivime ulaşır ulaşmaz size gönderirim...

muzzurr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence "elma suyu" yerine sadece "elma" kullanılsaydı daha doğru olurdu diyorum yani çünkü meyve suyu elmanın kendisinin o kutuda olma ihtimali olmadığına göre herkes suyu olduğunu anlayabilir.

sanırım bencede şimdiki aklım olsaydı bende öyle yapardım ilk çalışmalarım bunlar benim :)

geccelaila

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar meyve suyu tasarımı paketlemesi ve dolumu yaptıracağım birileri yada firma lazım yardımcı olursanız sevinirim 0542 429 95 84

qraphcer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çilekli olanı pek beğenmedim açıkçası. Ama diğeri hoş olmuş tabi '' Elme suyu '' fontu dışında. Gerekli açıklamalar yapılmış zaten. Ama düzenledikten sonr nasıl olmuş onuda merak ettim.:)

muzzurr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çilekli olanı pek beğenmedim açıkçası. Ama diğeri hoş olmuş tabi '' Elme suyu '' fontu dışında. Gerekli açıklamalar yapılmış zaten. Ama düzenledikten sonr nasıl olmuş onuda merak ettim.:)

sanırım düzenlenmiş hali yok :angel: ilk başladığım zamanlarda öylesine yapmıştım sonrada bida onlara elim ermedi iş güç :emo1: