Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Michael JACKSON İstanbul'da Sergi Afişi

anka

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.karagraf.com
Sanki Kız Kulesinde konser vercekmiş izlenimi yaratıyor ilk bakışta.Kız kulesi yerine İstanbul silueti olabilir.

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende fontlari cok tutmadim ancak guzel afis

invincible

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışmalarım var tabii ama bu "işin varsa ekle de seni de görelim" olayını anlayamıyorum. zira beni çok başarısız birisi olarak bilin. yeteneksizin tekiyim. ;)

Kendimi mesajımda iyi ifade ettiğimi düşünüyorum , "işin varsa ekle de seni de görelim" gibi bir düşünce söz konusu değil , eklemenizi istememin nedenini de oraya yazdım , biraz daha dikkatli okuyup cevap verirseniz sevinirim.
Eğer afişede yazdığım mesaja baktığınız gibi baktıysanız tekrar bakmanızı tavsiye ederim.. :)

Sanki Kız Kulesinde konser vercekmiş izlenimi yaratıyor ilk bakışta.Kız kulesi yerine İstanbul silueti olabilir.

:) Buyrun hazırlanan ilk afiş.

mj_afis_sergi1_2007747.jpg

davut_suzan_pinar_afis100.jpg

bende fontlari cok tutmadim ancak guzel afis

Teşekkürler st_anger_07 , dediğim gibi 2. afiş hazırlayışım ve aşırıya kaçmak istemedim o yüzden fontlarda bir sorun var , hatam yok demiyorum belki hatam çok ama yapıcı yorumlarla ve çalışmayla düzelir bu hatalar ;)

docker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
abi eleştiri kaldıramıyorsan koymana gerek yok en başta.

invincible

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
abi eleştiri kaldıramıyorsan koymana gerek yok en başta.

Arkadaşım lütfen konuyu saptırma , eleştri kaldıramasam oraya iyi kötü yorumlarınızı belirtmenizi istemezdim değilmi ?
Siz beni yanlış anlıyorsunuz veya anlamak istemiyorsunuz.
Konudaki mesajlarımı dikkatlice okuyun lütfen ,burada tartışmak istemiyorum konu boş mesajlarla doluyor , konunun amacı dışındaki mesajlarınızı pm den atın lütfen.

docker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım lütfen konuyu saptırma , eleştri kaldıramasam oraya iyi kötü yorumlarınızı belirtmenizi istemezdim değilmi ?
Siz beni yanlış anlıyorsunuz veya anlamak istemiyorsunuz.
Konudaki mesajlarımı dikkatlice okuyun lütfen ,burada tartışmak istemiyorum konu boş mesajlarla doluyor , konunun amacı dışındaki mesajlarınızı pm den atın lütfen.

yorumları iyi kötü belirt diyorsun, yorum yapan insana da iki saat disclaimer veriyorsun "orada şunu yaptım şöyleydi" gibilerinden. yanlış anlama lütfen kişisele almana gerek yok. inan burada yorum yaparken kimin eklediğine, nickine filan bakmıyorum ki yeni üyeyim zaten. iyi çalışmaların varsa onlara "ooo süper" de demişimdir objektif birisi olarak. ama anlayamadığım olay, buraya eleştirilmesi için koyulan işlerin arkasından eleştirenlere "yok aslında orada onu öyle düşündüm" şeklinde açıklama verilmesi. bence bu durum db şişirir başka da birşey değil.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Fikir güzel MJ nin ayakları iyi ama genel olarak karışık duruyor. Font seçimini beğenmedim.

anka

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.karagraf.com

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Sade ve güzel olmus İstanbul diyince boğaz köprüsü gelir benım aklıma ama bnm düşünceme göre kocaman bı michael jackson bogaz koprusunun ustunde olarak dusunursek oda guzel olurdu sade ve güzel ii...font ;) :)

Son düzenleme:

invincible

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fikir güzel MJ nin ayakları iyi ama genel olarak karışık duruyor. Font seçimini beğenmedim.

Bunları kim hazırlamış?Geçen yılki mi?
İstanbul silueti kullanmak daha iyi olur dememle alakası nedir?
Bu afişlerde siluet kötü kullanılmış.
Ama siz daha iyi kullanabilirsiniz.

Sade ve güzel olmus İstanbul diyince boğaz köprüsü gelir benım aklıma ama bnm düşünceme göre kocaman bı michael jackson bogaz koprusunun ustunde olarak dusunursek oda guzel olurdu sade ve güzel ii...font ;) :)

Teşekkürler arkadaşlar , bu afişte değilse de (afiş basıldı) :)diğer tasarımlarımda uyarılarınızı dikkate alacağım.

invincible

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tamam da kız kulesi bir tek yerde var orasıda İstanbul , yani daha iyi belli eder diye düşünmüştüm :D

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Yanlıs dusunmussun parısınde öyle kız kulesı gıbı yerlerı var ama ben sana parıs desem ılk aklına gelıcek şey nedir Paris - Eyfel Kulesi değil mi :) ?bide böyle düşün bakalım :)

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
genel olarak hoş fakat yazılar hıç hoş olmamış bence yazı tıpını daha farklı daha cekıcı yaparsan super olur bence iyi gunler...

invincible

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yanlıs dusunmussun parısınde öyle kız kulesı gıbı yerlerı var ama ben sana parıs desem ılk aklına gelıcek şey nedir Paris - Eyfel Kulesi değil mi :) ?bide böyle düşün bakalım :)

Tamamda senin dediğin gibi düşünebilmemiz için afişin paris sokaklarında asılı olması gerekiyor , yazılarında fransızca :S
Öyle düşünürsek dünyada İstanbuldaki Boğaz köprüsü gibi yüzlerce köprü var , google'a "bridge" yazman yeterli yani. :)

Afişi İstanbulda kullanıyoruz ve afişteki dil Türkçe , en üstte de yazdığı gibi "Michael JACKSON İstanbul'da " arkadakinin paristeki kız kulesine benzer bi kule olabileceği kimsenin aklına bile gelmez eminim :)

genel olarak hoş fakat yazılar hıç hoş olmamış bence yazı tıpını daha farklı daha cekıcı yaparsan super olur bence iyi gunler...

Artık yapamam , baskıda şu anda :)
Teşekkürler.

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Anlamadanız herhalde ? Parisi örnek verdım ? bu afişin pariste oldugunu düşünürsek neyse önemi yok uzatmanında anlamı yok sadece bir örnekti kolay gelsın ...

.:Emir:.

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle bu foruma yeni geldim. Herkese " merhaba " demek isterim. Ellerine sağlık. Tipografisi sade gibi geldi bana. Yani michael Jackson un afişindeki yazı karakterleri biraz daha popart olmalı derim. SAdece imajlar değil font da biraz insanlarla iletişim kurmalı derim. Nasıl İstanbul u kız kulesi, machael jackson u kısa pantolonu ve beyaz çoraplarıyla anlatmışsan. Tipografi de öyle bi ilişkide olmalı.

Ataman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kız Kulesi ve MJ ayaklarını kullanman harika bir düşünce tebrikler, ama bende yazı fontlarını beğenmedim...