Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Microsoft Mühendislik Egitimi-MCSE,MCDBA,MCITP,MCTS,CISCO Görsel Eğitim Seti 50 TL

hellguard46

🌱Yeni Üye🌱
Microsoft Mühendislik Egitimi-Network-MCSE,MCDBA,MCITP,MCTS Görsel Eğitim Seti

Arkadaşlar bu seti ile istediğiniz şirketin network sistemini yönetebilecek kapasiteye ulaşabilirsiniz.
Anlatım son derece basittir ve video anlatımlıdır.0 dan Profesyonel düzeye video anlatım ile gerçekleşmektedir.
Şuan bilgeadamda bile wireless network anlatımı yok.Fakat bu sette bu bile mevcut.

Sadece sertifika için değil bu işte profesyonel olmak için bile elinizin altında bulunması gereken bir set

Toplamda 300 Saatlik profesyonel bir settir.

Zamanında çok araştirma yaptım kurslar vs. fakat bu seti bulduktan sonra hiçbirine ihtiyaç duymadım.

Bu zamanda bilişim sektöründe bu bilgileri olmayan adamın işi yok.

Ayrıca Sınavlar hakkında da yardımcı olurum.

Kurslara milyarlar vermenin hiçbir anlamı yok. Seti alınca teşekkür edeceksiniz.

toplam 43 Cdlik bu set size 6 Dvd olarak gönderilecektir.

MCSE,MCDBA,MCITP,MCTS Görsel Eğitim Seti İçeriği:
KONULAR:
1-Active Directory
2-File Servers
3-Web Servers
4-DNS Servers
5-ISA Server 2004
6-WINS Servers Infrastructure
7-Internet Gateways
8-Virtual Private Networks
9-Routers & Packet Filters
10-Server Security
11-Network Security
12-Advanced Security
13-Windows XP MCSE Exam 70-270 Training
14-Group Policy
15-Wireless Networking
16-Sites and Services
17-Exchange Server 2000
18-Exchange Server 2003
19-Cisco Routing
20-Linux Networking
21-Windows Vista Training
22-Cisco CCNP CIT
23-Cisco CCNP (BSCI)
24-Cisco CCNP (BCMSN)
25-Cisco CCNP (BCRAN)

BU SET SADECE 50 YTL DİR.

Not:
İstanbul İçi elden teslim edebilirim.
Arkadaşlar Ödemeyi havale olarak yapabilirsiniz.Havale işlemleri artık bankamatiklerdende yapılabilmektedir.
Yada güvenmem v.s gibi düşünceleriniz olursa gittigidiyor.com üzerindende güvenli alışveriş yapabiliriz ayrıca kredi karti ilede ödeme yapabilrisiniz.12 Ay Taksitle satiş yapabiliriz.
Önce parayi ödersiniz gittigidiyor.com dan sonra set adresinize gelir.kontrol edersiniz ve onay verirsiniz ödeme benim hesabıma geçer.

Msnde Gün boyu Online yardımcı olabilirim...
Arkadaşlar işlerimdeki yoğunluk nedeniyle msn yada mail ile daha hizli cevap verebilirim.
Msn & Mail : hellguard46@hotmail.com