Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Milli kahramanımız JetAdam :)

ilyas25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Rig işine iyice kafayı takan ben hızla her engeli aşmaya çalışıyorum önümdeki ilk engel karakter modellemekti onuda elimden geldigi kadarıyla yapmaya çalıştım. bakalım beyenecekmisiniz ismi JetAdam :)

Yorumlarınızı esirgemeyin...

Yapım aşamaları :

Vray deneme

Nano kıyafet denemesi

https://www.youtube.com/watch?v=eNOjB9tHPMk

Benzer konular

serkanbens

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Muhittin yada Hakkı olsun ismi

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Kaplamalarda sorun var ve elbette ki bu hırs ve çalışma ile üstesinden gelebilecek yapıdasınız.
Çalışmanız konusunda sizi tebrik ediyorum. 3D programlar ile haşır neşir olan biri için incilizce problem olsa dahi bununda üstesinden gelmesi kaçınılmazdır sanırım.

Biraz Luxrender, biraz poser pro ve birazda photoshop sonrası güzel bir aşamaya gelecektir.

Genel sonucunu merakla bekliyorum. Tekrar tebrikler.

ilyas25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kaplamalarda sorun var ve elbette ki bu hırs ve çalışma ile üstesinden gelebilecek yapıdasınız.
Çalışmanız konusunda sizi tebrik ediyorum. 3D programlar ile haşır neşir olan biri için incilizce problem olsa dahi bununda üstesinden gelmesi kaçınılmazdır sanırım.

Biraz Luxrender, biraz poser pro ve birazda photoshop sonrası güzel bir aşamaya gelecektir.

Genel sonucunu merakla bekliyorum. Tekrar tebrikler.

:) bunları duymak insana cesaret veriyor çok teşekürederim.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende ultio'ya katılmakla beraber hareketlendirmeleri bitirmenizi bekliyorum.
Her kahramanın bir yancısı olduğuna göre bu karakterinde yancı kahramanlarını siz belirleyin seçimini biz yapalım..

ilyas25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bende ultio'ya katılmakla beraber hareketlendirmeleri bitirmenizi bekliyorum.
Her kahramanın bir yancısı olduğuna göre bu karakterinde yancı kahramanlarını siz belirleyin seçimini biz yapalım..

Teşekkürederim.
öncelikle bunu aşmalıyım sonra yancı karakterler olacak .Mesela bereket dede gibi bir karakter düşünüyorum.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Neden olmasın alternatifler düşünülebilir veya bir anket yapılabilir. Çıkan karakter ortak fikir sonucu oluşur :)

Tebrikler ve beklemedeyiz. İyi çalışmalar.

ilyas25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Göz bebekleri hareket ettirdim kırpmalar ufak kol hareket denemeleri .
Şunu iyi anladım arkadaşlar gerçekten bu iş ekip işimiş .Karakter modelleme ,rig ,anime etmek
ve bilmedigim büssürü evreleri var ben tekbaşıma üstesinden gelmeye çalışıyorum bu amatörlügümle buraya kadar taşımaya çalıştım.İnşallah üstesinden gelirim.Çünkü ben ve benim gibi birçok arkadaş var piyasada kendi imkanlarıyla birşeyler yapmaya çalışmak gerçekten çok zor.sizlerde program kullanıyorsunuz herkesin kullandıgı programlar farklı .Destek olmadan birlik olmadan hiçbirşey olmuyor.O yüzden bazen bir eleştiri çok faydalı olurken bazende bir eleştiride çok acıverici yıldırıcı ve zarar verici olabiliyoruz.Neyse ben paylaşımlarımı birtek burada yapmıyorum birçok yerde yapıyorum biraz agır bir eleştiri aldım, bu sitemim onaydı umarım anlaşılmışımdır... iilgilenen herkese ayrı ayrı teşekürederim.

jet adam - YouTube

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışmanız ne aşamada? Yan karakter durumları vardı?

ilyas25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:)

Çalışmanız ne aşamada? Yan karakter durumları vardı?

Biraz ara verdim hocam araya bir çalışma aldım tekrar ele alacam. ögrenme aşamasında sıkıcı oluyor bazen özellikle olmayan şartlarda çalışmak. :) ama dönüş yapacam tekrardan.

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Peki, fırsat bulduğunuzda bekliyoruz çalışmalarınızı.