Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mirach Production Logo Çalışmaları

bluxdesigner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bluxdesigner.com
logo9oi7.png

---

miracxdh9.png

---

mirachproductionlogoxr4.png

Benzer konular

rüvü*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğine sağlık iyi olmuş renkleri iyi kullanmışsın başarılar

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
1. ve 3. çok güzel olmuş gerçekten ellerine sağlık

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
OOOO!! harika..en beğendım yeşil tonlar..benim tehno terzı takıntım var:) turkçe buzuk olabilir benim:(

.elif.

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3.yü çok beğendim başarılar:)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Birinci çalışmanızda gerek renkler gerekse H harfinin yapısı ve kenarından dikey olarak bezier eğrileri bakımından bende doğalgaz firması izlenimi yarattı.

İkinci çalışmanızda ise Türk bayrağında ki ay yıldız nesnelerini mi kullanmak istediniz bilemiyorum fakat logosunda bu ve bu gibi simgeler olan bir işletmenin "production" kelimesini kullanması tuhaf geldi.

Üçüncü çalışmanızda ise müzik ile ilgili bir işletme izlenimivar evet fakat bu seferde A harfine eklemiş olduğunuz bezier eğrisi yaprak hissi veriyor. orada kullanmış olduğunuz eğri bende doğal ürünler satan bir işletme hissi verdi.

Şimdi soruyorum... Mirarch ne iş yapıyor?

sedhat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Birinci çalışmanızda gerek renkler gerekse H harfinin yapısı ve kenarından dikey olarak bezier eğrileri bakımından bende doğalgaz firması izlenimi yarattı.

İkinci çalışmanızda ise Türk bayrağında ki ay yıldız nesnelerini mi kullanmak istediniz bilemiyorum fakat logosunda bu ve bu gibi simgeler olan bir işletmenin "production" kelimesini kullanması tuhaf geldi.

Üçüncü çalışmanızda ise müzik ile ilgili bir işletme izlenimivar evet fakat bu seferde A harfine eklemiş olduğunuz bezier eğrisi yaprak hissi veriyor. orada kullanmış olduğunuz eğri bende doğal ürünler satan bir işletme hissi verdi.

Şimdi soruyorum... Mirarch ne iş yapıyor?
yorumlarınıza aynen katılıyorum bende aynı soruyorum ne işle meşgul bu firma?

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
3.çalışma üzerinde yoğunlaşılmalı bence. ama firmanın ismi ön planda olması gerekirken arka planda gibi,ince kalmış yazı.
ne işle meşgul merakla bekliyoruz cevabı

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir ayrıntı daha var. 1. logoda PROdUCTİON yazmışsınız. Eğer i harfide d gibi küçük harf ise boyut hatası var. Yok eğer o kelimede sadece d harfi küçük ise orada kullanmış olduğunuz harf I olmalı.

bluxdesigner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bluxdesigner.com
bu firma müzik prodüksyon ile ilgileniyor.ses kayıt prodüksyon isleme vs.
hatalar düzeltildi yorumlar için sağolun