Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mixlere devam devamı var demiştim

bynemo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
devam arkadaşlar durmak yok devam vektörel desenlere devam*********

Moderatör tarafında düzenlendi:

bynemo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bunlara bayılmamanın mümkünü var mı arkadaşalr

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
bynemo lütfen flood yapmayınız. Konu başlıklarınızı lütfen paylaşımınızı açıklayıcı kelimelerden seçiniz ve ayrıca paylaşımlarınız arasında warez öğeler bulunmakta lütfen forum kurallarını okuyunuz ve warez paylaşımlardan kaçınınız.

Warez olan paylaşımlarınız kaldırılmıştır.

bynemo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bakın üyeliğimi iptal etmek yada konu silmeniz takdirin de ben bu siteden paylaşımlarımı iptal etmek ve diğer sitelere yönelmek gerek isterseniz silin isterseniz iptal edin amacım sadece paylaşmak sorunolan ne anlamış değil ben dediğiniz olayları bilmiyorum ve anlamı yorum anladığım şey ise paylaşım yapıyormuyum evet yapıyorum ben ce sorun yok sizin için sorun varsa eğer iptallere acığım ve benim için de sorun olmaz

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
vektörel cennetine mi düştüm nedir..:D

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
bynemo https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84
Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki
edit.gif
butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

bynemo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
canınız sağolsun sorun değil ama dediğini bilmiyorum öğrendiğimde yaparım ve zararını sorma şansım vamı