Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

MND Tasarım Kartvizit Çalışmam ( Şahsi )

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
yenikvizitsunum.jpg

İletişim bilgileri doğru değildir.

Yorumlarınızı bekliyorum :wink:

Benzer konular

blackgrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ordaki yazılar okunabilecegini zannediyor musun kac punto fontlar 3 - 4 tasarım olarakta cok kötü

melores

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.tekvirreklam.com
bence tasarım olarak çok kötü değil. sade hoş... fontlar konusunda haklı. en az 10 punto kullanman lazım.

halilkayrak

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dipnotiletisim.com
Zeminde kulllandığın "Mnd Tasarım" yazısını, Kırmızı şeridin izerinde "Kısmı Lak" olarak kullansanmı acaba? emeğine sağlık.. (bide MRD diye okunuyo sanki)

Son düzenleme:

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
ordaki yazılar okunabilecegini zannediyor musun kac punto fontlar 3 - 4 tasarım olarakta cok kötü

Haklısınız. Baskıda denemediğim için farkedemedim.

bence tasarım olarak çok kötü değil. sade hoş... fontlar konusunda haklı. en az 10 punto kullanman lazım.

Teşekkürler. Evet fontları düzelteceğim.

Zeminde kulllandığın "Mnd Tasarım" yazısını, Kırmızı şeridin izerinde "Kısmı Lak" olarak kullansanmı acaba? emeğine sağlık.. (bide MRD diye okunuyo sanki)

Daha önce düz basım haricinde lak yapılmış kartvizit denemedim. Öneriniz üzerine denemek isterim. Ayrıca logo konusunda haklı olabilirsiniz MRD okunma ihtimalini düşündüm. Ama bu tasarımı tercih ettim. İsim duyuldukça benim için sorun olmaz diye düşünüyorum

Teşekkürler

fatihsaymaz

🌱Yeni Üye🌱

Öncelikle bu tarz bir eleştiriyi kınıyorum...

Burada bence kimse bu tarz bir tavır içerisine girmesin...

Tasarıma gelince gayet sade ve hoş olmuş. Kartvizitinizi eline alıp da sizinle irtibat kurmak isteyen şahıslar sanırım o iletişim bilgilerini okuyabilirler.

Burada yorum yapan arkadaşlar sanırım sürekli özgür tasarımlar yaptıkları için biraz havaya konuşuyorlar.

Siz hiç bir müşterinizden bir kartvizitin üzerine yazılmasını istediği 3 ortağında ismi cep telefonu, iş yerinin şube ve merkez adresi, mail adresi ve web sayfa adresi, iş yerinin telefonu ve fax numarası ve başlarında tel : fax : gibi ibarelerin yer alacağı, ve yaptıkları işleri sıralamanızı isteyenm tasarımlar yaptınızmı ??? değil 3 punto 1 kullansak sığmayan çalışmalar yapmak zorunda kalıyoruz...

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Öncelikle bu tarz bir eleştiriyi kınıyorum...

Burada bence kimse bu tarz bir tavır içerisine girmesin...

Tasarıma gelince gayet sade ve hoş olmuş. Kartvizitinizi eline alıp da sizinle irtibat kurmak isteyen şahıslar sanırım o iletişim bilgilerini okuyabilirler.

Burada yorum yapan arkadaşlar sanırım sürekli özgür tasarımlar yaptıkları için biraz havaya konuşuyorlar.

Siz hiç bir müşterinizden bir kartvizitin üzerine yazılmasını istediği 3 ortağında ismi cep telefonu, iş yerinin şube ve merkez adresi, mail adresi ve web sayfa adresi, iş yerinin telefonu ve fax numarası ve başlarında tel : fax : gibi ibarelerin yer alacağı, ve yaptıkları işleri sıralamanızı isteyenm tasarımlar yaptınızmı ??? değil 3 punto 1 kullansak sığmayan çalışmalar yapmak zorunda kalıyoruz...

Anlayışınız için teşekkürler. Herkesin eleştiri ve hitap tarzına saygı duyuyorum. Herkesin fikirlerini aktarım biçimi farklı olabilir. Bu konuda eleştiri yada herhangi bir karşı söz kullanmayı düşünmedim. Zaten puntolar konusunda sorun olabileceği konusunda diğer arkadaşlarla aynı fikirdeyim. Ancak bir önceki tasarımımda kullandığım boyutlar ile aynılar ve bir önceki tasarımda siyah üzeri koyu kırmızı kullanmama rağmen okuyamama sorunuyla gelen olmadı.

Dediğiniz gibi bazen müşteriler uçuk isteklerle bizleri zor durumda bırakabiliyorlar. Yeri geldiğinde tamamını yazıyla doldurmak gerekebiliyor. Ancak benim tasarımımda yer olduğu için yazıları biraz daha büyük punto ile kullanmam daha doğru olacaktır.

Çalışma hakkında fikirleriniz için teşekkür ederim.
İyi çalışmalar.