Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mobilya Tasarım PSD

murat_desen

🌱Yeni Üye🌱

Arkadaslar umarım aranıza yeni katılan bir grafiker olarak faydalı olabilirim. İsteyenler için psd fotmatlı çalışılmış hali (çalışma daha önce hiçbir yerde kullanılmamış ve tasarım bana aittir. İşine yarayan arkadaşlara güle güle kullanmalar.

https://rapidshare.com/files/75484422/mobilya_1.psd.html

mobilyact3.jpg
Mobilya tasarımının buda ikincisi arkadaşlar. İsteyenler için psd fotmatlı çalışılmış hali (çalışma daha önce hiçbir yerde kullanılmamış ve tasarım bana aittir. İşine yarayan arkadaşlara güle güle kullanmalar

https://rapidshare.com/files/75485796/mobilya_2.psd.html

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence nasil yaptigini anlatirsan daha etkili olur diye dusunuyorum. guzel calisma olmus eline saglik

madeinhell

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mobilya markasına uygun çalışmalar olmamıs ama hatun ve kelebek kanadı için psd leri indiriyorum eline saglık biraz daha calışmak lazım

gasiha

🌱Yeni Üye🌱
kelebekli bayanla koltuk uyumsuz olmuş,pembe değil de turuncu tonlarında yada sarı tonlarında olsaymış kanatlar daha uyumlu olurmuş..salyangozu beğenmedim ama ünlem yapmış olduğun yazı oldukça başarılı..tasarımlar sade fakat biraz daha üstünde dursaydın daha iyi şeyler çıkardı..

murat_desen

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar eleştirilerinize teşekkürler. böylelikle esiklerimizi görebiliriz. hepinize teşekkürler.

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Salyongoz değilde salyangoz doğrusudur

anka0212

🌱Yeni Üye🌱
ya arkadaslar su rapid den dosya indirmek nasıl oluyor ille kredi kartıylamı yapmak gerek bu işi bir anlatan olsada dua etsem ona

gabberhead

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.gabberhead.tr.cc
ya arkadaslar su rapid den dosya indirmek nasıl oluyor ille kredi kartıylamı yapmak gerek bu işi bir anlatan olsada dua etsem ona

rapid linkine tıkla karşına bi ekran gelcek altta free yazıyor ona tıkla sonra yeni bir sayfa açılcak orda saniye geriye doğru saymaya başlıyacak sayma bitince kodlar çıkacak karşına o kodlardaki rakam ve harflerin üzerindeki kediler hangilerindeyse onları bulup yazacaksın.aslında kedi olayı yoktu oda yeni çıktı.dün çıktı galiba.

Trabz1o

🌱Yeni Üye🌱
senin psd anlayışın bumu?psd tamamen senin çizimin olandır! bunlar png

bjkcs

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler kardeşim. emeğine sağlık. üzerinde değişiklikler yaparak bir firma için kullanacağım. kullanabilirsiniz dediğin için.

Rapper16

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Link bozulmuş indiren bi arkadaş tekrar yeniliyebilirse sevinirim :)