Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

monkey el ilanı

by_elbruz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sizce nasıl olmuş yorumlarınızı bekliyorum
not: fontlar bilgisayarımdan kaynaklanan bi hatadan dolayı hatalı müşteriye gitmeden düzeltilecek
monkeyfw4.jpg

Benzer konular

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba,
Başlık kısmını beğendim.orta kısımda renklerde oynama yapmanızı tavsiye ederim özellikle aynı rengi yan yana yada alt alta gelmemesine dikkat edin.biraz bos kalmıs slogan yada ufak detaysal bir bilgi verebilirsiniz. el ilanı demissiniz
arka Fonun rengini daha acık bir renkle (mat olmayan renklerden) denemenizi tavsiye ederim. elinize sağlık bir kaç düzeltmeyle daha güzel olcagını düşünüyorum.iyi çalışmalar.

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence o kadar güzel olmamış arma şeklini anımsatan görünüme resimleri koymuşsun daha bir çocuksu resimler koyabilirsin resimlerin alt ve üst yazılar tam ortalı değil aralardaki mesafelerde orantılı değil başarılar

by_elbruz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
değerli yorumlarınız için teşekkür ederim...

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
orta kısımı daha renkli cıvıl cıvıl yapabilirsin. mesela disney karakterleri ile bir kompozisyon olabilir ;)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Merhaba,
Başlık kısmını beğendim.orta kısımda renklerde oynama yapmanızı tavsiye ederim özellikle aynı rengi yan yana yada alt alta gelmemesine dikkat edin.biraz bos kalmıs slogan yada ufak detaysal bir bilgi verebilirsiniz. el ilanı demissiniz
arka Fonun rengini daha acık bir renkle (mat olmayan renklerden) denemenizi tavsiye ederim. elinize sağlık bir kaç düzeltmeyle daha güzel olcagını düşünüyorum.iyi çalışmalar.

kesinlikle katılıyorum arkadaşıma...fonda kullandığın renk çok karanlık göstermiş çalışmayı...bi de bu şekiller, madalyona benzeyen bu şekiller yerine daha şirin şekiller koyabilirsin... eline sağlık...kolay gele...