Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

moonlight logo

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Moonlight apartments için yaptığım çalışmada fikirlerinizi almak istiyorum arkadaşlar.
moonlightec0.jpg

Benzer konular

marsg

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2 güzel bence... nacizane fikrim.

Deadworld

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sonuncusunu sevdim guzel calisma tebrik ederim

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
O harfinin dolunay şeklinde yapılması iyi düşünülmüş ama renginin lacivert olması biraz tuhaf. Dolunay olması gerekmiyor hilal de olabilir. Önemli olan ayışığı. ayrıca diğer O harfinin kuyruğunu ne amaçla yaptın bi anlam veremedim. Son olarak: logonun ilk bakışta okunması daha iyi olur.

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
3. numara bence guzel

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu mesleğin en kötü tarafı da bu olsa gerek daha doğrusu kötü değil de benim gibilerin yüzünün yumuşak olması. Eski müşterim bunu isteyen, arkadaşına yapılan logoyu beğenmiyor ve hediye etmem için bana logo yapar mısın dedi? Tabii tamam dedim ve bunu demekle en büyük hatayı işledim. Bu çalışmaya emek verip buraya sunduktan sonra tercihimi yaptım sizin eleştirileriniz doğrultusunda; ben ona çalışmayı göstereceğim zaman bana "kusura bakma sana haber veremedim arkadaşım diğer logosunu kullanmış bile" dedi. Şu ticareti öğrenemeyeceğim asla.

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
2 numara guzel bence griyi hafif daha koyu yaparsan cok hos olabilir

aliustatales

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.srehber.com
Bu mesleğin en kötü tarafı da bu olsa gerek daha doğrusu kötü değil de benim gibilerin yüzünün yumuşak olması. Eski müşterim bunu isteyen, arkadaşına yapılan logoyu beğenmiyor ve hediye etmem için bana logo yapar mısın dedi? Tabii tamam dedim ve bunu demekle en büyük hatayı işledim. Bu çalışmaya emek verip buraya sunduktan sonra tercihimi yaptım sizin eleştirileriniz doğrultusunda; ben ona çalışmayı göstereceğim zaman bana "kusura bakma sana haber veremedim arkadaşım diğer logosunu kullanmış bile" dedi. Şu ticareti öğrenemeyeceğim asla.

Ah be abi bu işin tarifini bulursa bizahmet haber ver...

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
logo gayet şık olmuş fikirde güzel ama bence font olmamış çünkü bu font çok ünlü bir markanın logosundan üretilmiş bir fonttur. markayı şimdi hatırlayamadım ama çok ünlü olduğunu biliyorum

turkuaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için. Logoyu arşivime koydum ve başka amaçla kullanacağım ne yazık ki. Aslında bu yazı karekterini ilk kez kullanıyorum çok zarif geldi. Yazı metinlerinde hoş durmuyor ama logolarda şık duruyor gibi.

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
ben 3, çalışmayı begendim ellerine saglık kolay gelsin

E

energy_explode

Guest
2. daha vurgu ön planda daha güzel bence fontla da biraz daha oynarsan daha güzel olabileceğini düşünüyorum dostum