Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Morgri karakalem...

morgri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ölçmeden çiziyorum... Yüz el ve ayak henüz çizemiyorum... Bunların dışında hatalarımı söylerseniz çok memnun olurum... Söyleyin ki düzeltip ilerleyebilim :)

-Eskiden yeniye-

Son düzenleme:

Benzer konular

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
gayet güzel olmuşlar... 2. resimde sol el gözükmediği için
ne kadar orantılı olduğunu pek anlamadım. Madem el,yüz,ayak çizemiyorsun sık sık
bu konular üzerinden egzersiz yapmanı tavsiye ederim. Gölgelemelerinle çalışmaların
başarıllı ellerine ve emeğine sağlık...

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
gölge-ışık, oran-orantı , perpektif ; sadece size has bir sorun değil :), çizime yeni başlayan hatta başlayıpta uzun mesafe kateden bir çok çizer arkadaşımızın sorunudur, bu nedenle dert etmeyin, ama boşta bırakmayın!
çözüm ne olabilir, bol bol karalama yapmak, yılmadan, usanmadan, bıkmadan azimle, belli bir zaman sonunda düzelmelerin olduğunu sizde farkedeceksiniz, bu tamamen sizin gayretinizle aşılacak bir engel,

yoruma gelince gelişime açık ileride daha iyi çizimlerin çıkacağını ümit ediyorum,

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
Başlangıç olarak, 2. model çizimi özellikle gayet güzel olmuş.
Anlamadığım ölçü yok, ölçüsüz vs. şeklinde vurgulama var, sürekli.:)
Bence artık ölçüye de girin..
Bütün bir şekilde ilerlesin, çizimde gelişimizin.

Kolay gelsin..Emeğinize sağlık.

morgri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gayet güzel olmuşlar... 2. resimde sol el gözükmediği için
ne kadar orantılı olduğunu pek anlamadım. Madem el,yüz,ayak çizemiyorsun sık sık
bu konular üzerinden egzersiz yapmanı tavsiye ederim. Gölgelemelerinle çalışmaların
başarıllı ellerine ve emeğine sağlık...

Evet haklısınız artık el ayak çalışmalıyım...Teşekkür ederim :)

gölge-ışık, oran-orantı , perpektif ; sadece size has bir sorun değil :), çizime yeni başlayan hatta başlayıpta uzun mesafe kateden bir çok çizer arkadaşımızın sorunudur, bu nedenle dert etmeyin, ama boşta bırakmayın!
çözüm ne olabilir, bol bol karalama yapmak, yılmadan, usanmadan, bıkmadan azimle, belli bir zaman sonunda düzelmelerin olduğunu sizde farkedeceksiniz, bu tamamen sizin gayretinizle aşılacak bir engel,

yoruma gelince gelişime açık ileride daha iyi çizimlerin çıkacağını ümit ediyorum,

inşallah ya... Evet dikkat ettim gerçekten öyle bi sorunum var... Bundan sonra daha dikkatli olacağım teşekkür ederim :)

Başlangıç olarak, 2. model çizimi özellikle gayet güzel olmuş.
Anlamadığım ölçü yok, ölçüsüz vs. şeklinde vurgulama var, sürekli.:)
Bence artık ölçüye de girin..
Bütün bir şekilde ilerlesin, çizimde gelişimizin.

Kolay gelsin..Emeğinize sağlık.

Aslında vurgulama yok :) sadece en başta belirttim... son resimde ölçüsüz yazmasının sebebi; bir defterim var... hızlı çizimleri oraya yapıyorum... tarihi, ne kadar zamanda çizdiğimi ve ölçülü/ölçüsüz yazıyorum ki birbirleriyle karşılaştırayım :) yoksa 'bakın bana ben ölçüsüz çiziyorum afreim bana' gibi bir düşüncem yok :) yorumunuz için teşekkür ederim.. evet ölçüye girmeliyim ama açıkçası ölçtüğümde çok zaman alıyor çok sıkılıyorum... bazen yapamadığım yerde ölçüyorum :) saygılarımla... tekrar teşekkür ederim :)