Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Movie Hazirlama

_EmRe_

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.saizenmedia.com
Öncelıkle ben yeniyim yani sitenizde kendim su anda Amsterdam da oturmaktayım burada özel bir yazılım şirketinde calısmaktayım uzun süredir bir movie üzerinde Calısmalar yapmaktayım ama işin icinden cıkamadım ve sizlere sormak istedim

Asagıdaki link de bir movie bulunmaktadır k2network şirketine ait bir oyun Bu oyunun tanıtımı seklınde olan bu movie nın biraz daha deisik sekilde olanını hazırlayabilen Arkadaslar varmi ? Bu konu altinda Cevaplandirirsaniz Sevinirim
Ayrica Bu siteyi kuran ve siz Grafiker Arkadaslari bir araya getiren kişiye en icten sevgi ve saygilarimi sunarım..

Link:

https://knightonlineworld.gamersfirst.com/movies.php

Benzer konular

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
1-) Knight online oyunu büyük bir şirket olan k2network şirketine ait olmakla beraber karakterleri sıfırdan üretilen ve kapsamlı çalışmalar sonucunda oluşturan görsellerden oluşmaktır.
a) Bu şirket gibi büyük bir şirketmisiniz ?
b) Karekterler sıfırdanmı meydana getirilecek?
c) Karakterleriniz ve senaryonuz hazır sadece movie işlemimi gerçekleştirilecek ?
d) Bu iş için ne kadar bir bütçe ayırmayı planlıyorsunuz ?
e) Karakterleriniz mevcut değil, senaryonuz da mevcut değil durum böyle iken movie de mevcut değil bunların hepsini optimize edilip sizemi sunulmasını istiyorsunuz ?

İlk önce böyle konularda geniş bir bilgi verebilirmisiniz ? Ondan sonra ne yapabiliriz bunu konuşalım...

Ayrıca bu konuyu graficafe "genel platform" a taşıyorum. Eğer ciddi bir şekilde bir ticari beklenti kaygısına girecek konu olucaksa gerekli olan işlemler yapılarak iş veren ilanlarına taşınacaktır.

Son olarak eğer bunu bir iş olarak görerek ticari anlamda yönelmek istiyorsanız profesyonel kadromuz ile sizinle çalışmaktan zevk duyarız. Gerekli olan materyallerimizi bir araya getirdikden sonra...

Saygılarımla.

_EmRe_

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.saizenmedia.com
Sayin Gökhan Bey Öncelikle Bilgi verdiginizden dolayı teşekkür ederim Genel olarak bizim kadro olarak Bu sekilde yani is geregimiz üzere bizden ne istenilirse biz onu yapmak zorundayiz bilmesekte en ivedi sürede ögrenip üst kurula sunmak gibi zorunlulugumuz var şirketimiz Bünyesi Genel olarak geniş bir kitleye sahip olmaktadir Bizim işimiz Flash Developerliktir.
son zamanlarda bize finanse edilen bütcemize göre character design teklifleri gelmeye baslamistir ve buna kolaylik olmasi icin sirketimizde sadece Türk olarak ben varim ve bu sorunumu bu platforma tasimak istedim senaryo su anda bize ulasmadi character de ulasmadi bize sadece ulasan bir haber var sıfırdan temel olarak komple bir movie yapilmasidir. bunun icin finansemiz aciktir Senaryo elime bir kac gün icinde gelicektir. geldigi taktirde bizzat sizinle paylasirim ve sizin isteginizle bizim isteklerimizi bir ortak noktada bulustururuz gerekli neyse ve yapabilicek bir kadronuz da varmis saniyorum insallah guzel bir sey ortaya cikar. En kısa sürede gerekli bilgileri size ulastıracagim..
Sevgi ve Saygilarimla

Saizenmedia.com Flash Developer
Emre (....)

Not:(Yazmis oldugum Bazi kelimelerim uyumsuz olabilir kusurabakmayiniz)

Erdem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemerciyas.com.tr
Hocam senaryol geldiğin de bir inceleme yapacağız illaki bu konuda yetenekli arkadaşlarımız çıkacaktır.