Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mozillada görünüyor explorerde görünmüyor ?

okanil

🌱Yeni Üye🌱
Okan İletişim

arkadaşlar adresindeki yukarıda gif tarzında anımasyon ekledim kodlarla...Ancak bu görüntü mozillada çıkıyor explorerde cıkmıyor nasıl gösterebilirim...?Yardım

Bayfresh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hata kullanmis oldugun scriptde "var ie4=document.all" demisin hata burda

yontemini kullan

var w3c = document.getElementById && !document.all;
var ie = document.all;

Ayrica table kullanmakdan vazgec. yapmis oldugun tasarim DIV ve CSS yontemiyle cok daha guzel yaparsin ve javascript icin jquery kullanmayi dene..

bak benim yapmis oldugum sitelerden birisini sana ornek olarak gosteriyim Melitene - Hypotheken & Verzekeringen - Home (animasyon hemen hemen ayni ama ben jquery kullandim)

okanil

🌱Yeni Üye🌱
Çok teşekür ederim ama işde daha amatörüm yavaş yavaş ögreniyoruz :)) saol bu arada benim yapmış oldugum siteler demişin baktım ama sadece bir tane bir kaç site varmı ayrıca senle beraber web işi yapalımmı ne dersin?

okanil

🌱Yeni Üye🌱
Senin dedigin gibi yapdım bu seferde ikisindede gitti :))?

Bayfresh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadasim sen var ie4=document.all demisin ama bu var ie=document.all olmasi lazim.

Hata burda. Sana demin ornek gosterdim yapmis oldugum site de juqery kullandim. bence sende onu kullan

Balk bu sitede aciklamasi var: CrossSlide - A jQuery plugin to create pan and cross-fade animations

Jquery cok basit.. Eger isin icinden cikamiyorsan ben sana yardimci olmaya calisirim

Bayfresh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok teşekür ederim ama işde daha amatörüm yavaş yavaş ögreniyoruz :)) saol bu arada benim yapmış oldugum siteler demişin baktım ama sadece bir tane bir kaç site varmı ayrıca senle beraber web işi yapalımmı ne dersin?

Bak bir ornek daha Pitstop Car Cleaning - Home (bu benim yaptigim ilk site)

Teklifin icin tesekkur ederim ama ben zaten tasarimci olarak calisiyorum. ha sorun varsa onu cozmeye calisirim tabi..

okanil

🌱Yeni Üye🌱
var w3c = document.getElementById && !document.all;
var ie=document.all;

var dom=document.getElementById

Olarak degiştirdim olmuyor... :( peki birde seninkini deneyim bakalım...