Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mrb Arkadaşlar Bende Katıldım Aranıza:)

Ayse93

Acemi Tasarımcı
Mrb Arkadaşlar ben bilgisayar proğramcılığı 2.sınıf öğrenciyisim ama daha çok photoshop gibi proğramlarla uğraşmayı seviyorum çok aşırı bi bilgim yok az da denemez genel olarak kavramları biliyorum ve çalışmalarda yapıyorum bu sene okulda bitecek ve bene kendimi bu bölümde geliştirip bu bölümle ilgili bi yerde işe başlamak istiyorum sizce nerden başlamalıyım nasıl geliştirmylm kendimi okul bitmeden sizde burda bana bununla ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim:smile:

Benzer konular

cdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba ayşe :) photoshopta kendini geliştirmek istiyorsan tabi ki google dan ders araştırıp onları izleyebilirsin. ama onun haricinde benim sana tavsiyem programı çok kurcala. mesela soldaki araçları çöz. bi tanesinden başla mesela brush. overlay, dark light büyüklüğü sertliği herşeyini öğrenmeye çalış. üzerinde pratikler yap. sürekli birşeyler dene. onu öğrendiğini düşündüğünde başka bir araca geç. sonra üstteki sekmelere geç. photoshopun içeriğini öğrendiğinde de photoshop ile yapılmış çalışmalara bak. sonra aynısını yapmaya çalış. olmadıysa tekrar yapmaya çalış. seni sarmayan işlerin peşinden gitme çünkü shoptan sıkılırsın. ve yaptığın herşeyi sakla gelişimini izle. unutma pratik yaptıkça iyi olursun :) sormak istediğin birşey olursa ben ve diğer arkadaşlar burdayız :)