Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Muro: Nalet olsun içimdeki insan sevgisine

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
murojg5.jpg

Yönetmen
Zübeyr Şaşmaz

Oyuncular
Mustafa Üstündağ , Selim Erdoğan , Bülent Şakrak , Evrim Alasya

Türkçe
Yapım yılı : 2008
Komedi

Filmin Konusu
Cezaevinden çıkan Muro ile Çeto, devrimi köyden başlatmak üzere memleketlerine dönerler. İlk planları evlenip yuva kurmak, örnek birer devrimci olmaktır. Oysa köyde onları bir sürpriz beklemektedir. Muhtar, Muro ile Çeto’yu hapisteyken iki Rus kadınla evlendirmiştir. Muro ile Çeto’nun devrim ütopyasını gerçekleştirmeleri için; kadınları bulup boşanmaları gerekmektedir. Bunun için İstanbul’a dönen Muro ile Çeto’nun başına gelmeyen kalmaz. Çözümlemesini asla yapamayacakları bir örgütle karşı karşıya kalırlar.

Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine

5 Aralıkta gösterime girdi..

Benzer konular

arizek

🌟Usta Tasarımcı🌟
fragmanlari izleyen birinin filme gitmesine gerek yok.. o kadar cok fragman yayinladilar ki, hepsini izleyip kafanda toparlamaya calistiginda film cikiyo zaten ortaya :D

ama muziklerini sevdim.. :p

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
fragmanlarını da ızlemesem desem dogrudur :)
zaten ızlemeye gerek yok sanırım :D
kurtar vadısınde yeterınce ızlıyoruz :D

tepeajans

🌱Yeni Üye🌱
bukadar mı muro ile ilgili bilgi :)

başka giden varsa anlatsında bakalım nasıl bir şeymiş.

arog u geçmez sanırım bu muro...

tepeajans

🌱Yeni Üye🌱
üzücü sahneler var tabi ayrım yapar gibi ülkeyi doğu - batı olarak bölüyorlar...

arog 2 milyon civarında muro ise ancak yarısı kadar olmuş en son duyduğum verilerde...

s_ser

🌱Yeni Üye🌱
Bence hiç de izleyicisi az değil filmin..Gayet de güzeldi.Ben beğendim şahsen.müzikleri de çok güzeldi.Ama filmin kesilen sahneleri vardı onlar için üzüldüm o kısımları da görmek isterdim bir de sonunu da değiştirmişler herhalde :S Dank diye bitiveriyo film.. Yine de gidilmeye değer diye düşünüyorum :)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
valla arkadaşlar ben muroyu izledim film o kadarda kötü değil çok komik değil çok başarılı değil aman aman bişey bekleyerek gitmeyin yani ama bi iki komik yerleri var filmin sonuna gıcık oldum diyebilirim sanırım muro2yi cekecekler o yüzden abidik gubidik bi yerde bitiyo film bakalım izleyelim ve görelim yanlız tavsiyem şudur ki sinemada muro izleyeceğinize evinizde avrupa yakası izleyin daha keyifli ;)

s3vdicegim

🌱Yeni Üye🌱
bende gittim hatta çokta begendim izlenmeye değer pişman olmazsınız ayrıca arogdan daha önde oldugu söylentileri var eleştiri yapan arkadaşlara gitmelerini tavsiye ederim komik ve güzeldi

tepeajans

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar şiddetle tavsiye ediyor ozman gitmek lazım...

ama arog u geçmez yaa. CY önde gidiyor