Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mustang tipografi

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
624.jpg

Benzer konular

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
yine çok iyi bir çalışma ile karşımıza çıktın cengiz.. seni kutluyorum ve tipodaki tarzını beğendiğimi söylemeliyim.
eline sağlık

gezergrafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gerçekten güzel çalışma elinize sağlık

Lucienne

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
harika olmuş, çok beğendim :)

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
cengız cok basarılı ornekler gosterıosun. bu calısmada ozellıkle soldakı FordMustang olayına bayıldım..

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
harleydeki hatayı yapmayıp bu sefer tam çalışmaya gidecek klasik mustang'i seçmissin ve tipografiden çok görselliği ön plana çıkarmışsın ama bu gayet doğal çünkü konu Ford'un Çılgın Atı Mustang...

covenantt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.flickr.com
Bende begendim eline sağlık . Farklı şeylerde denebilirmiydi diye hayal gücümde canlandırdım . Mesela üst tarafdaki ford mustang yazıları yerine siyah şeriti uzatıp sonuna doğru tek canlı beyaz ford mustang hoş mu olurdu dedim ama sen aralarından birini canlı beyaz yapmışsın bu halide tabiki hoş

e başarılar dilerim ...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
ellerine sağlık arkadaşım...bunun sonu gelmez bizim de sana övgülerimiz bitmez...çok güzel ve etkileyici...hırçın bi çalışma olmuş...:):)

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
oh bee, çizgiler yok, tertemiz, çok şık bi tasarım :) tam istediğim gibi :p ellerine sağlık cengiz ;)

eyv. sağolasın kardeşim... bu sefer seninde sölediğin gibi sadelikten korkup kaçmadım... bide böyle denemek istedim... her yönlü deniyorum kendimi işte... :smile:

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
ellerine sağlık arkadaşım...bunun sonu gelmez bizim de sana övgülerimiz bitmez...çok güzel ve etkileyici...hırçın bi çalışma olmuş...:):)

teşekkür ederim arkadaşım... ama işe girince fazla boş zamanım olmayacağı için sonu gelecek sanırım... ama tabii tipodan kopmak niyetinde değilim... :smile:

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
teşekkür ederim arkadaşım... ama işe girince fazla boş zamanım olmayacağı için sonu gelecek sanırım... ama tabii tipodan kopmak niyetinde değilim... :smile:

:angel:sakın ha biliyorum zor olur ama bizi bu güzel çalışmalardan mahrum etme arkadaşım...:)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Başlığı görünce hadi canım demiştim....Hayalimdeki araba(Elanor Modeli)...

Söylenecek bişey kalmamış zaten :)Göze hitab ediyor...Ellerine sağlık