Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mutoh f920 yardım

tugkan84

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar bu işe yeni başladım ve mutoh f-920 almış bulunmaktayım.ama alet ikinci el ve kullanım klavuzu hatta driver çıkmadı.yardımcı olabilecek var mı?

tugkan84

🌱Yeni Üye🌱
markası mutoh model f-920 piyasada bu makineden yok bide üstüne üstelik artık üretilmiyor.bursada yardım edebilecek arkadas var mı? servis tamir gibi konularda....

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
slm.
makinede ne tür bi sorunun var. tam olarak açıklarsan yardımcı olmaya çalışırım.

ANAKONDA

🌱Yeni Üye🌱
can kuş senin o modelinin driverlerı galiba bildiim kadarıyla ankara ostim önder reklamda bulabilirsin gidersin oraya rica edersin böyle böyle bende böyle bi marka kesici var eğer sizdede varsa cd'den kopyasını çekebilirmisiniz dersin insan evledıysa verir. Daha olmadı araştırırsın piyasayı bulursun sorun deil bence yani. Yoksa bulamazsın driverlerini sylyim bende reklamcıyım çünki. SAYGILAR....:))

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşım Bursa'da Procolor firmasında Mehmet bey var, sana yardımcı olurlar.nette procolor. iletişim için netten ulaşabilirsin.

SUSKUN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
roland driveri olur ben daha önce kullandım yazıcı olarak tanıtıcaksın casmate programın içinden sayfa ayarlarını yapıp çok rahat kullanabilirsin driveri google dan ara roand xp driver olarak ara

SUSKUN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
roland driveri olur ben daha önce kullandım yazıcı olarak tanıtıcaksın casmate programın içinden sayfa ayarlarını yapıp çok rahat kullanabilirsin driveri google dan ara roand xp driver olarak ara benim mutoh sc 500 serisi idi

rekpaosman

🌱Yeni Üye🌱
kardeş f920 makina bendede vardı kullanamadım japon malıydı
ama parçaları işe iyi yarıyor bana kalırsa hiç uğraşma sürekli kalem hatası kağıt hatası veriyor