Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mutoh kullanıcılarından yardım!!!

abdullah005

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar mutoh yetkili satıcısı kim acaba?mutoh dış mekan baskı makinelerini fiyatları hakkında bilginiz var mı??bu makine hangi ülke malı??baskıları hakkında ne düşünüyorsunuz??? bunları cevaplarsanız sevinirim.........

goblinnsrp

🌱Yeni Üye🌱
iş yerimde mutoh dış mekan baskı makinası var.amerikan malı ve spectra kafa özelliği var baskı mükemmel kafa tıkanması olma olasılığı çok düşük.bildklerim bunlar fiyat olarak bilmiorum

sahinkartal

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.dizayn6.com
baskı kalitesi olarak dış mekanda mükemmel bir kaliteye sahip 2.20 lik mutoh toucan kullandım iç mekan kalitesinde baskıya sahip fiyat olarak şuanda nedir bilmiyorum ama istanbulda saatçioğlu firmasıyla görüşebilirsin distribütörü değil ama makina hakkında yetkili servisleri ve malzeme konusunda her türlü ihtiyacını karşılarlar..

pegasusnuri

🌱Yeni Üye🌱
Mutoh Markasını Saatçioğlu sattı bir aralar. Fiyatı Amerikan malı olduğu için diğer makinelere göre pahalı. Baskı kalitesi iyi ama koyu baskı yapıyor. Baskıları siyaha kaçıyor. Şimdi Mutoh'a gerek kalmadı. 720 DPI baskı yapabilen SEİKO kafalı makinelerle KONİCA kafalı makinelerden seçersen (makinenin kendisi de önemli) memnun kalırsın görüşündeyim. İstersen özel mesaj at bilgilendireyim

abdullah005

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bilgiler için herkese teşekkür ederim...

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
720 dpi lık seiko ile Mutoh un baskısını mukayese etmemek lazım. 720 seiko da tamam kaliteli baskı yapıyor ama detay içeren baskılar için 1440 şart bence.

muhsin çal

🌱Yeni Üye🌱
Saatçi oğlu satıyor mutoh benim arkadaşlarda var güzel bi makina japon malı olarak biliyorum

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
Mutoh JApon malıdır. Birçok modeli vardır. Belçikada da bir fabrikaları vardır. Zamanında da Erkan beylere ilk mutoh makinelerini ben kurmuştum. 3 gece sabahlamıştık iyi hatırlar. Çünkü mutoh solvent makine üretmekte geç kalmış test etmeden piyasa sürmüş ve mutoh toucan makineyi müşterileri üzerinde test etmiş ve hava kanalarına boya kaçtığını fark edememişti. Erkan kardeşim iyi hatırlar.