Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mutoh ultima SC 1400 D kullanan arkadaşlar varmı .....

ibrahimkck

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mutoh ultima sc 1400 d kullanan arkadaşlar varmı acaba teknik bir problemle karşı karşıyayım bir soru soracağım . Lütfen özelimden ulaşabilirlermi acaba . Forum yöneticileri kusura bakmasın şimdi burada sormam uygun olmaz o yüzden özele davet ediyorum . İlerleyen zamanlarda eğer uygun görürsem buradada yazarım .

Saygılarımla
İbrahim KOÇAK

ibrahimkck

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar kimse yok mu acaba ? Çok zor bir soru sorduğumu düşünmüyorum .

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
sorununuzu belirtirmisiniz

ibrahimkck

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Utangaçmıyım bu lafın bana söylendiğini ilk defa okuyorum :):):):):):) . Sadece bu cihazdan almak isteyenleri yanlış yönlendirmeyeyim diye söylemiyorum yoksa yazardım elbette . Sonuçta herkes burada bilgi paylaşımında bulunuyor . Makine almak isteyenler ilk buraya geliyor.

Son düzenleme:

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
mutoh bunu hep yapıyor sorunun bilgisayar proğramlarından kaynaklandığını düşünmüyorum entegre devrelerin yazılım hatası olabilir daha önce açılan konu pause tuşuna basınca işimi kontrol edemıcekmıyım çok fazla kurcalamayın derim ben teknik destek almanız gerek buradan ne kadar yardımcı olunur bilemem

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
bende de mutoh var yaşadım aynı problemleri..

ibrahimkck

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu sorunu cihazın o özelliğini kullanmayarak mı aştınız ? Yoksa yazılımda bir düzeltme mi yapıldı yada yapıldıysa ne yapıldı . Bunu size soruyorum zira teknik servis şimdilik bunun çözülemeyeceğini söylüyor . En azından bu problemi yaşamış birisinin tecrübelerini almak isterim .