Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Müzik grubu için çalışma

abuli

🌱Yeni Üye🌱
katrankabirwallpaperlz3.jpg

sizce nasıl olmuş ?

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Grubun tarzı nedir?
Atran Abir diye okunmasını istemiyorsan K ile biraz daha iç içe sokmalısın..Alt alta formatı yerine de alternatifler oluşturulabilir..

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
...bence müzikle alakasız ve renkleri itibari ile hem çok koyu hemde karışık olmuş.
Alternatifler çalışmanızı tavsiye ederim. Başarılar

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
tasarım olarak güzel ama emmst arkadasımızın dediği gibi müzikle alakası yok sanki

abuli

🌱Yeni Üye🌱
grubun tarzı metal&rock. müzikle alakası yok evet fakat zaten böyle bir düşünce benimsemeden yaptığım bir çalışma. İstekleri tam olarak böyle birşeydi, ben de onlara uyarak yaptım. Teşekkürler

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
grubun tarzı metal&rock. müzikle alakası yok evet fakat zaten böyle bir düşünce benimsemeden yaptığım bir çalışma. İstekleri tam olarak böyle birşeydi, ben de onlara uyarak yaptım. Teşekkürler

Şimdi müşterinizin çalışma isteği böyleyse yorumlamak bizim ne haddimize? İstenilen şeye ulaşıldıysa bizler ne desek boş olucak.
Ha yok bir kaç eleştiriden sonra topu müşteriye atıp zaten onlar istedi ben böyle yapmazdım gibi düşünce bir kaçış ise boşuna uğraşmayın daha çok iş paylaşıp yorumluyacağız :) daha neler neler söylenecek.. Amaç gelişmek iyi olabilmek kırıcı eleştirilere karşıyız ama herkezin yapıcı olmasını bekleyemeyiz.

Paylaşımlarınızın Devamını Dilerim!.