Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Müzik Türleri Benliğini Yitirmesin. (Afiş)

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
Hocam afişte vermek istediğiniz mesaj arabesk rap'a karşı olduğunuz mu ben afişten çok mesajıyla ilgileniyorum :)

ersaguncelebi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu sorunun cevabına evet diyebilirim :) iki müzik türü de ayrıdır. Arabesk ve Rap. İki müzik türünün de ortak yonleri elbette var arabesk altyapı kullanılarak rap yapılabilir ama bu 'seni seviyodum niye gittin niye terkettin' gibi laflarla olmamalı :) şimdiki arabesk rap dedikleri şey de bütün sözler birbirine benziyo. Rap birşeylere isyandır. Aşka sevgiye pek önem vermez rap müziğin aslı.

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
bu sorunun cevabına evet diyebilirim :) iki müzik türü de ayrıdır. Arabesk ve Rap. İki müzik türünün de ortak yonleri elbette var arabesk altyapı kullanılarak rap yapılabilir ama bu 'seni seviyodum niye gittin niye terkettin' gibi laflarla olmamalı :) şimdiki arabesk rap dedikleri şey de bütün sözler birbirine benziyo. Rap birşeylere isyandır. Aşka sevgiye pek önem vermez rap müziğin aslı.

hımm bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim ;)

leoner

🌱Yeni Üye🌱
Başarılı kardeşim.benim kafadansın.:)

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben beğendim mesajını da sevdim eline sağlık.. :)

ersaguncelebi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler :) rap, kimliğinin dışına taşındı ülkemizde malesef. O kadar uğraşıyorum yıllardır. 2008de aldıgım yorumlar 'helal olsun, çok güzel' gibiydi. Şimdi görenler 'sen de mi rap yapıyosun?' diye soruyorlar :)

metinakbali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Robin iletişim

Yorum bekliyorum arkadaşlar

esmot

🏅Acemi Tasarımcı🏅
müziğin farklı yönünü öne çıkarmak bir yana dursun. Afişte fena değil hani :)