Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

natura yeni logo

bulo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bulo.deviantart.com
natura saf zeytinyagi sabunu

00ps16nisan20080053ur1.jpg

Benzer konular

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
fon renginden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama bana çok boğucu geldi. Erisimlere verdiğin efekti yazıyada vermeseydin keşke. En azından canlı bir renk arıyor gözlerim.

Serhat Timar

🌱Yeni Üye🌱
Sanırım yazının rengini zeytinde ki yeşille değiştirerek bir dene daha okunaklı olacaktır

melankolik-z

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fazla ilgi çekmiyor çünkü aynı rengi kullanmışsın boğmuş biraz

hendorfine667

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yeşil rengi biraz aç derim daha iyi bi sonuç alıcaksın eline sağlık

By ÇaKAL

🌟Usta Tasarımcı🌟
daha canlı renkler kullanmalısın
fon olarak görünüyor
bu şekilde ilgi çekmez

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
ben Havva ile zeytinyağlı sabunun bağlantısını kuramadım :S

O havva değil. Deniz köpüklü dalgalarından dünyaya gelen Aphrodite. :D Bilindiği gibi dünyanın en güzel kadını diye geçer mitolojide. Aslında güzel bir bağlantı sabun için. Ama ne kadar inandırıcı ayrı. :D

Aşk ve güzellik tanrıçası olan Aphrodite'nin üzerine iki efsane vardır. Hesiodos Theogonia’da bu tanrıçanın denizin köpüklü dalgalarından doğduğunu sölerken, Homeros tanrıçanın Zeus ile Okenos kızı Dione’den doğduğunu söyler.

Aphrodite altın sıfatıyla çoğu yerde karşımıza çıkar. Tanrıça için çoğunlukla kulanılan sıfatlar işveli, cilveli ve gönül alıcıdır. Sevgiyi, sevişmeyi simgeleyen tanrıça, çoğu yerde oğlu Eros ile görünmektedir. Ancak Eros Hesiodos’a göre oğlu değildir ve Aphrodite’nin alayına daha sonra katılmıştır. Bunun yanı sıra tanrıçanın alayında güzelliği, zerafeti ve bereketi simgeleyen Kharitler, Horalar ve Hymenaios yer almaktadır.

Birçok efsanede yer alan Aphrodite’nin kocası Hephaistos’tur ve tanrıça kocasını Ares ile aldatır. Ayrıca Hermes ile sevişmesinden Hermaphroditos doğar. Bunun yanı sıra Adonis ve Ankhises ile ilişkileri vardır. Ayrıca İda Dağı’ndaki üç güzeller efsanesinde çoban Paris[[Kategori:]] tarafından seçilen tanrıçadır.Roma Döneminde kullanılan adı ise Venüs’tür.

La_naissance_de_V%C3%A9nus.jpg

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok ilgi çekici olmamış biraz daha üzerinde çalışmasılısın bence ellerine sağlık iyi çalışmalar

Tayf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renkler çok soluk. :S

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
O havva değil. Deniz köpüklü dalgalarından dünyaya gelen Aphrodite. :D Bilindiği gibi dünyanın en güzel kadını diye geçer mitolojide. Aslında güzel bir bağlantı sabun için. Ama ne kadar inandırıcı ayrı. :D

Aşk ve güzellik tanrıçası olan Aphrodite'nin üzerine iki efsane vardır. Hesiodos Theogonia?da bu tanrıçanın denizin köpüklü dalgalarından doğduğunu sölerken, Homeros tanrıçanın Zeus ile Okenos kızı Dione?den doğduğunu söyler.

Aphrodite altın sıfatıyla çoğu yerde karşımıza çıkar. Tanrıça için çoğunlukla kulanılan sıfatlar işveli, cilveli ve gönül alıcıdır. Sevgiyi, sevişmeyi simgeleyen tanrıça, çoğu yerde oğlu Eros ile görünmektedir. Ancak Eros Hesiodos?a göre oğlu değildir ve Aphrodite?nin alayına daha sonra katılmıştır. Bunun yanı sıra tanrıçanın alayında güzelliği, zerafeti ve bereketi simgeleyen Kharitler, Horalar ve Hymenaios yer almaktadır.

Birçok efsanede yer alan Aphrodite?nin kocası Hephaistos?tur ve tanrıça kocasını Ares ile aldatır. Ayrıca Hermes ile sevişmesinden Hermaphroditos doğar. Bunun yanı sıra Adonis ve Ankhises ile ilişkileri vardır. Ayrıca İda Dağı?ndaki üç güzeller efsanesinde çoban Paris[[Kategori:]] tarafından seçilen tanrıçadır.Roma Döneminde kullanılan adı ise Venüs?tür.

La_naissance_de_V%C3%A9nus.jpg

demekki benimki gibi de angılanabilir.
bence üzerinde daha fazla çalışılınabilir.
ellerine sağlık.

bulo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bulo.deviantart.com
Zeytinyağı akdeniz-ege kültürü ürünüdür. antik çağlardan buyana binlerce yıldır insanlığın sağlık ve güzellik kaynağı. bu durumu simgelemesi açısından Venüs bana uygun bir karakter gibi geldi. Tabi çok bilen bir arkadaşın yazdığı gibi Havva anamızla filan bi alakası yok. Renklerin ise özellikle soluk ve uçuk olmasını müşteri istedi.

Resim tarihinin en ünlü tablolarından biridir Venus Birth (Venus'un Dogusu) . 1445-1510 yılları arasında İtalya'da yaşamış olan ressam Sandro BOTTICELLI (Alessandro di Mariano Filipepi) tarafından 1484 yılında yapılmış.

Botticelli, Ronesans resim sanatinin gelismesinde buyuk rol oynamistir. Kendisini deliligin sinirina surukleyen kaygisi, sanatina yon verdi. Ucucu ve coskulu figurler cizmistir. Ayrica hastalik derecesine varan zerafet duygusu eserlerine kendine ozgu siirimsi bir hava verir. Yapitlarinda hareket ve durusun inceligi, ince uzun bedenli, uzun boyunlu ve yuzunde ciddi bir ifade tasiyan kadinin zarifligi zengin bir doku olusturur. Dinsel konulu tablolar yapmis olsa da Botticelli, dinsel bir ressam degil guzellige tutkun bir ressam olmustur.

genel olarak yorumlara bakılırsa pekte begenilmemiş sanıyorum.
bakalım son söz müşterinin tabi. istemezse başka bişey yapıcaz :)

tüm yorumlar için teşekkürler.

Arkadaşa katılıyorum tasarımda fedakarlıktan kaçınıyorsan tek çare bu.

tasarımda fedakarlıktan kaçınmak derken ne demek istediğini pek anlayamadım?
ne demek yani bu tasarımda fedakarlıktan kaçınmak? açıklarmısın biraz zahmet olmazsa

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Zeytinyağı akdeniz-ege kültürü ürünüdür. antik çağlardan buyana binlerce yıldır insanlığın sağlık ve güzellik kaynağı. bu durumu simgelemesi açısından Venüs bana uygun bir karakter gibi geldi. Tabi çok bilen bir arkadaşın yazdığı gibi Havva anamızla filan bi alakası yok. Renklerin ise özellikle soluk ve uçuk olmasını müşteri istedi.

Resim tarihinin en ünlü tablolarından biridir Venus Birth (Venus'un Dogusu) . 1445-1510 yılları arasında İtalya'da yaşamış olan ressam Sandro BOTTICELLI (Alessandro di Mariano Filipepi) tarafından 1484 yılında yapılmış.

Botticelli, Ronesans resim sanatinin gelismesinde buyuk rol oynamistir. Kendisini deliligin sinirina surukleyen kaygisi, sanatina yon verdi. Ucucu ve coskulu figurler cizmistir. Ayrica hastalik derecesine varan zerafet duygusu eserlerine kendine ozgu siirimsi bir hava verir. Yapitlarinda hareket ve durusun inceligi, ince uzun bedenli, uzun boyunlu ve yuzunde ciddi bir ifade tasiyan kadinin zarifligi zengin bir doku olusturur. Dinsel konulu tablolar yapmis olsa da Botticelli, dinsel bir ressam degil guzellige tutkun bir ressam olmustur.

genel olarak yorumlara bakılırsa pekte begenilmemiş sanıyorum.
bakalım son söz müşterinin tabi. istemezse başka bişey yapıcaz :)

tüm yorumlar için teşekkürler.

tasarımda fedakarlıktan kaçınmak derken ne demek istediğini pek anlayamadım?
ne demek yani bu tasarımda fedakarlıktan kaçınmak? açıklarmısın biraz zahmet olmazsa

Yanlız şöyle bir durum var. Sanatçıının eserleri bir dernek yada bir kuruluş tarafından korunuyorsa telif hakkı doğacaktır... Tabi ben de yanlış bilmiyorsam...

Ayrıca üyelere hitap şeklinize dikakt etmelisiniz.

bulo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bulo.deviantart.com
bu nasıl bir tabirdir!
tabirine dikkat etmeni öneririm.
bilmiyorduk öğrendik, bilmemek değil öğrenmemek ayıp arkadaşım
senin tabirinde bana göre ayıptı.
iyi çalışmalar.

polemik yapmak için değil bir parça fikir ve yorum almak için koyuyorum ben buraya bazı çalışmaları. bu bakımdan faydalanmaya çalışıyorum. yoksa kimseyle atışmak kimseye sataşmak gibi bir niyetim arzum yok. sanırım bende dahil herkes sarf ettigi kelimeleri biraz daha ölçüp biçerse herhangi bir sorun olmaz.

diger yandan Venus karakteri ile ilgili bir telif hakkı sözkonusu olabilir.
bu durum ile ilgili müşteriyi uyarmalıyım sanırım. bunun sorumluluğunu alırsa sorun yok. kendi bilir. yok bu riske girmeyelim derse başka bir logo düşünücez haliyle.