Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

nazar boncuğu

casanova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
nazarbt6.jpg

Benzer konular

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ellerine sağlık ama...

Doğal değil... Renklerin oluşumlarını ufalta ufalta yapmış gibisiniz... buda bi sıradanlık vermiş çalışmanıza. Her renk hatıını özğün olarak çalışmış olsanız birbirinden farklı hatlar çıkardı vede daha hoş görünebilirdi... Birde ışık yansımalarınız ... Işık yansımanızı bir noktadan verirseniz, Örneğin sol üstten verdiğinizi düşünelim sağ altın biraz gölgede kalması gerekli idi.. Işık sadece mavide yansımış buda görselliği bozmuş...

casanova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hocam ışık konusunu bilmemde iç içe kopyalama konusunda haklısınız 2 dakika sürmedi bunu yapmam illaki eksiklikler vardır yeni nazar boncuğu çalışınca o zaman bi kusur bulamıycanıza inanıyorum yorumunuz için tşk ederim

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Buda benden olsun =) Şimdi çizdim. Nazar boncuklarını çok severim. Batıl inançlarım olmasada...

casanova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hocam seninkisi daha güzel olmuş tebrik ederim ama benimkinin upload ederken renklerinde acayip değişklikler oldu aynı renkleri bende kullanmıştım

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
çizmiş olduğun çalışmayı upload için print screen kullan birde öyle dene...

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
nazarto9.jpg

bu nazarlıkta benden

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Ortalık coştu. Nazar deymez artık :)

casanova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sormayın yaa ortalık iyi coşmuş nazar değcek diye korkuyorum iyiki bi nazarlık çizdik yani :) şaka bi tarafa peri ben nazarlığı corelde çizdim sizinkiler photoshop galiba

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
sormayın yaa ortalık iyi coşmuş nazar değcek diye korkuyorum iyiki bi nazarlık çizdik yani :) şaka bi tarafa peri ben nazarlığı corelde çizdim sizinkiler photoshop galiba

yok ben photoshop bilmiyorum ama öğrenmeye çalışıyoruj nazarlıkta corelde yapıldı.ben corel biliyorum oda kendimce.kendine kendine nasıl öğrenilirse kurcala yap kurcala yap öyle öğrendim.şimdide burda değerli arkadaşlarımızın anlatınlarıyla eksiklerimizi giideriyor ve öğreniyoruz.evet sitemizde nazar boncuğu çoğaldı eee malum kıskanılan bir siteyiz.kem gözlere şişşş.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Benim çizdiğimde vektorel bir çalışma. Pixsel kullanmadım. Ama haliyle sizlere sunabilmek için pixsel e dönüştürdüm. Hatta çizdiğim resmin üstüne tıklarsanız nazar boncuğunun vektorel halinide donwload edebilirsiniz.

casanova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar sizin kulladığnız renklerin aynılarını bende kullandım ama burda bi garip gözüküyo anlamadım gittti gerçi defacto abim bi yol gösterdi fakat halen bende şaşkınlık içerisindeyim renkler bi garip çıktı yani çizdiğim nazarlıktan utanıyorum daha güzel vector çizimlerde buluşmak üzere sizinle olmaktan mutluyum

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
arkadaşlar sizin kulladığnız renklerin aynılarını bende kullandım ama burda bi garip gözüküyo anlamadım gittti gerçi defacto abim bi yol gösterdi fakat halen bende şaşkınlık içerisindeyim renkler bi garip çıktı yani çizdiğim nazarlıktan utanıyorum daha güzel vector çizimlerde buluşmak üzere sizinle olmaktan mutluyum

Utanmak niye... Olurmu öyle şey. Sen renklerde sorun yaşıyorum diyorsun. Acaba renk modlarında mı bir yanlışlık yapıyorsun? Cmyk Rgb vs... ? Gerçi cmyk upload etsen hiç göremeyiz. Anlayamadım sorununu. Ama halledeilecek bir mesele diye düşünüyorum.

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
ben normalde laciverti araç çubuğundan kullanmıyorum 288 c kullandımmı güzel çıkıyor.

casanova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cözdüm volkan abi corelde calibrate color var o tıklı değilmiş bi dahaki çalışmalar kendi renklerinde çıkar umarım

darkdyk

🌱Yeni Üye🌱
nazar etme ne olur calışalım hepizin olur:d