Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nefes

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
‘Nefes’, Bir Yüzbaşının komuta ettiği 40 kişilik bir timin hikayesidir. 2365 metre yükseklikteki “Karabal” tepesinde bulunan bir röle istasyonunu korumakla görevlendirilen bu 40 askerin görevlerini yerine getirirken yaşadıkları acıları, sevinçleri ve yaşam mücadelelerini anlatır.

Yönetmen: Levent Semerci

Senaryo: Hakan Evrensel, M. İlker Altınay, Levent Semerci

Sabırsızlıkla bekliyorum.Filmin fragmanından Türk sinemasına yakışır bir film geleceğe benziyor.Nefes

nefestempto9.jpg

Benzer konular

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
evet fragmanından güzel bir filme benziyor. fakat 2008 bitecek nerdeyse hala vizyonda göremedik bu filmi
teşekkürler bilgi için

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
16 ekim 2009 da nihayet vizyona giriyormuş:)Yani gerçekten beklenen film oldu umarım bekleneni verir.
yeni fragmanı:
https://www.facebook.com/video/video.php?v=1195743326031

filmin özeti;

“Nefes”, Güneydoğu’da Irak sınırına yakın bir ilçedeki komando tugayında bulunan ve Karabal Tepesi’ndeki röle istasyonunu korumakla görevlendirilen bir yüzbaşı komutasındaki 40 askerin hikayesidir. Buz gibi sulardan geçtiler, tepelere tırmanıp, yamaçlardan indiler… Güneşte kavruldular, iki gün iki gece.. Ellerinde tüfekleri… Sırtlarında evleri… yüreklerinde sevdikleriyle… Sınır nedir, neresidir bilmezdi çoğu... Emir almadıkları, emir de vermedikleri bir hayattan, her şeyi emirle yaptıkları bir hayata geçtiklerinde sınırları da gördüler.. Mevzilerde beklediler.. Korudukları telsizden analarıyla, babalarıyla, sevgilileriyle görüşebilmek için telefon sırası beklediler… Kendilerini neyin beklediğini bilmeden günlerce, aylarca beklediler Karabal Tepe’de…

Son düzenleme:

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben de büyük bi heyecanla bekliyorum ? fragmanı sarsıcıydı diyebilirim.

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
Umarım bu film gazla çalışan bazılarını gaza getirmez..
Film güzele benziyor bakalım..

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Paylaşım için teşekkürler Derya :)

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Henüz gidemedim fakat giden arkadaşlarıma fikirlerini sorma fırsatım oldu... Ama sadece fragmanında gösterilen yerlerin güzel olduğunu ve beklentilerinin altında bir film dediler = ) Gitmemi pek tavsiye etmediler fakat yinede gideceğiz izin gününü bekliyoruz hanımefendinin :D:D

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence HARIKA bır fılm. Dun aksam gıttım ve cok guzeldı Fragmanın dısında yaklasık 15 dklık bır catısma sahnesı var kı... gercegın aynısı. Ben de Şırnakda gorev yaptım ve bızzat yaşadım.. etkısı 1-2 saat surdu bende.. Şiddetle tavsıye ederım.

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Hmm... Askerlik yapmadım henüz yinede seveceğimi beğeneceğimi düşünüyorum... Askerlik yapmadığım için pek etki bırakmaz sanırım = )

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
bu filmi bukadar zaman merakla bekledik, peki beklediğimize deydimi, bence değmedi. son sahneside olmasa özellikle sinemada izlenecek bir film değildi diyebilirim.