Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nereye Gidiyoruz?

alobar-pan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hangi renkleri kullanacağıma karar veremediğim serbest çalışmam =)

kritiklerinizi bekliyorum

savetheplanetbyalobarpakz5.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

alobar-pan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben özür dilerim ilk defa resim yüklüyorum. konuyu da yanlışlıkla 2 kere açmışım resim yükleyeceğim diye..
not: resim eklemeyle ilgili şöyle bir açıklama var sitede: "Dosya yüklendikten sonra açılan pencerede, en alttaki + Show Advanced Linking yazan yerin üstüne tıklayıp altında çıkan adresi kopyalayın ve üstteki işaretine tıklayarak mesajınıza yapıştırın. "

onun üstü bunun altı derken gerçekten zor anlaşılıyor =))
neyse çözdüm teşekkürler ve tekrar özür diliyorum aynı konuyu 2 kez açarak gereksiz kalabalık yaptığım için

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
2. Çalışmanın renkleri felaketi daha çok çağrıştırıyor. Yalnız ağaçlar az daha belirginleşmeli. Böyle azıcık ama yok oluşu çağrıştırmaya devam etmeli belli belirsiz. Perspektiften ötürü "going" gerçekten nereye gitmiş belli değil :) ona da el atmalısınız.

alobar-pan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2. Çalışmanın renkleri felaketi daha çok çağrıştırıyor. Yalnız ağaçlar az daha belirginleşmeli. Böyle azıcık ama yok oluşu çağrıştırmaya devam etmeli belli belirsiz. Perspektiften ötürü "going" gerçekten nereye gitmiş belli değil :) ona da el atmalısınız.

hehe yorumlarınız için çok teşekkürler :)
sanırım renkler konusunda haklısınız. ağaçlar konusunda da.. bir de ben billboard'lu yazıyı daha çok beğendim kendi adıma :p
going konusunda da.. özellikle öyle yaptım. tam olarak yorumladığınız şekilde düşündürtmek için =) bence okunmuyo da değil hmm...? :blush: