Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

NetKurulum aklıma gelen ilk fikir...

recepuncu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
netkurulum deyince aklıma gelen ilk ilhamla yaptığım logo:

netkurulumdm0.jpg

ilk yorumdan sonraki hali...
netkurulumyn3.jpg

teşekkürler...

Son düzenleme:
Benzer konular Forum Tarih
Joymen Graficafe 3 843

Benzer konular

Kazak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kur' kısmına vurgu yapacaksan neden hem rengini değiştirip hem de italik yapıp gözümüze sokuyorsun? birinden birini seç. hem de net'in t'sini uzatıp k ile birleştirmişsin. ayrı renklerde bu mantıksız bir yol. Kur'u italik yapıp siyah yap ki bize NET-KUR-U-LUM şeklinde heceletip okutturmasın.

Bi de helvetica mı arial mi boldunu kullanmışsın. 60 yıldır helvetica aşılamadı bir türlü. yani bir afiş gördüm geçenlerde "HELPvetica!" demiş adam, haklı. gına geldi.

bunlar dışında beğendim, hoşuma gitti. eline sağlık.

recepuncu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hmm yorumunu beğendim doğru noktalara değinen birisin bravo.

da "kur"u siyah yaparsam çok çirkin oluyo acayip altı başka üstü başka bir görüntü çıkar ortaya...

Kazak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
valla teşekkür ederim recepuncu. bazı arkadaşlar böyle yapıcı yorumları yanlış değerlendirip bana saldırdıkları için aslında korka korka yazdım ilk etapta, ama mantıklı birisi olduğun için, objektif yorumumu yanlış anlamadın ben de seni tebrik ederim.

Kur'u bold yapıp diğerlerini standart kullanarak da yapabilirsin gibime geliyor. 2. attığın da hoşuma gitti. özellikle t ile K yı birleştirirken t nin kolunu e ye uyarlaman hoş olmuş. şu an için en iyi çözüm gibi görünüyor.

tekrar ediyorum bu hoşuma gitti, yani az biraz daha üzerinde oynansa teslime hazır bir iş.

kolay gelsin ;)