Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nişan bitti hadi gözümüz aydın

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
s.a.
arkadaşlar çok şükür bu akşam sıcaklara rağmen nişanı bitirdik güzel geçti ama
işte aması bundan sonra kaynanalara rahat yüz yok böyle bir kaynanatör olamaz yaaa benim bildiğim bir anne kızının iyi bir yeri gitmesini ve mutlu olmasını ister ama bu öyle değil çok bunaltıyor ama ben düğünden sonra sorarım onlara
neyse fazla dert yanması yapmayalım
arkadaşlar nişan dolasıyla paylaşımlara ara verdim farkında iseniz şimdi
durmak yok yola devam:)

Benzer konular

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
aleykum selam

Allah tamamına erdirsin inşallah mutlu mesut olun :) tekrardan hoşgeldin o zaman aramıza :p

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
s.a.
arkadaşlar çok şükür bu akşam sıcaklara rağmen nişanı bitirdik güzel geçti ama
işte aması bundan sonra kaynanalara rahat yüz yok böyle bir kaynanatör olamaz yaaa benim bildiğim bir anne kızının iyi bir yeri gitmesini ve mutlu olmasını ister ama bu öyle değil çok bunaltıyor ama ben düğünden sonra sorarım onlara
neyse fazla dert yanması yapmayalım
arkadaşlar nişan dolasıyla paylaşımlara ara verdim farkında iseniz şimdi
durmak yok yola devam:)

Hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin...

Fakat, şunu söylemek isterim. Karşınızda bir anne var ve bütün anneler gibi ki; "sizin annenizde öyledir" çocuklarına karşı aşırı koruyucudur ve bu onların kötü biri olduğunu göstermez. Üzülerek bir eleştiri yapacağım. Siz zaten karşınızdaki büyüğünüze anne değil, kaynana diyerek bence baştan kaybediyorsunuz ve ben düğünden sonra onlara sorarım filan bunlar hoş şeyler ve iyi örnekler değil. Hayat çok kısa ve karşımızdakiler bizden yaşça büyük, saygıyı hakeden kişiler... Gerçi haddim değil sizi eleştirmek ama yine de yazmak istedim. Kırdıysam özür dilerim...

Mutluluklar dilerim.

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşımm Allah tamamını erdirsin inşallah düğününü çocuklarını yazdığın günleride görürüz.Şimdiden gönül nikahınız kıyıldı zaten(orhandan söyledim anladın sen onu:D ) kaynana olayına gelince beter olanlarıda var tabi, kalimero bunlardan görmemiş anlaşılan aman görmesinde zaten:D tekrar mutluluklar..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
hayırlı olsun ziyankar.

kalimero sana bir konuda katılmıyorum. insanlara duyulan saygı onların yaşına hürmeten değil kişiliklerine duyulur.

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
hayırlı olsun ziyankar.

kalimero sana bir konuda katılmıyorum. insanlara duyulan saygı onların yaşına hürmeten değil kişiliklerine duyulur.

İnsanlar büyüdükçe çocuklaşır Volkan ve kişilikleri de değişir. Bunu unutma. : )

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
kayın anne ne ya :D ağaç anne gibi ne ayıp cıx cıx :p evlenecek çağda kızı olduğuna göre büyüktür herhalde di mi : )

Niye benim annem gençtir :) Yoksa ben hala evlenecek çağda değilmiyim :)

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar sağolun bekar olan kardeşlerimide allah nasip etsin
şu kaynana işine gelince arkadaşlar günümüz artık çok değişti dürüst insan bulmak zor bizim kaynanın 3 kızı var ilk iki damadı hayırsız çıkmış şimdi ilk defa bir damadı iyi (övünmek değildir bu doğrusu) çıkıyor ama insanları fazla bunaltırsa sonuçlarına katlanır.

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
tekrar hayırlı olsun kardeşim ama benden sana abla tavsiyesi nişanla düğün arasını uzatmak yıpranan nişanlın ve sen olursun en fazla 6 ay nişanlı kal..bazen kayınvalidelere ağzınla kuş tutsan yaranamazsın.ama eşimin annesidir ona saygım ve saygım sonsuzdur. ne o beni kendi kızı gibi kucaklıyabilir nede ben onu kendi annem gibi kucaklıyabilirim.ben 8 yıllık evliyim ve birgün ağzından kızım diye duymadım gelin diyor.ilk evlendiğimde bana çok ters gelmişti çünkü benim kendi annem abimin eşinbe kızım derdi hep bizden ayırmazdı.işte bu yüzden bende aynı bizim aile gibi düşündüm ve hayal kırıklığına uğradım.sonra bu gelin demesinin beni rahatsz ettiğini dile getirdim.bir gün misafir vardı kayınvalidemde gelin şunu alırmısın dedi.bende anne ben senin kızınım bana böyle gelin diye hitap etmeni istemiyorum dedim.örnek verdim herkesin içinde ben sana anne demeyip kaynanam desem hoşuna gidermi dedim aynı şey değil dedi bana.bende bu yaşımda sana anne diye kabul edeiyorsam sende kızın olrak görebilirsin dedim. ama hala gelin diyor alıştım.yani kabullenemiyorlar bir başkasını kızı veya oğlu olarak.ama beni çok sever ayrı konu bende onu severim.

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin...

kaynana kaynana kaynar kazana annemın en ünlü sözü :)

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Allah tamamına erdirsin bayımm...