Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nokia Kampanya...

ben_romeo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.
Nokia' nın yeni kampanyası arkadaşlar....

2630-1680.jpg

Arkadaşlar, yokmu yorumu olan...

Moderatör tarafında düzenlendi:

sawet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok hoş olmuş gayet net anlaşılır ellerine sağlık..

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışma güzel sayılır, 18 Temmuz... diye başlayan yazıyı kesik çizgilerin içine aldığın kısım bence çalışmanın geneliyle uyumlu durmuyor.
Asıl belirtmek istediğim ise çalışmanı upload ederken verdiğin sisim ve açıklama konusunda:NOKIA'nın kampanyası diyorsun ama bu reklam çalışması nokiaya değil nokia satan bir kurum veya kişi için yapılmış.Arada düna kadar fark olduğunu unutmayalım.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
fena değil hoş gözüküyor emeğine sağlık..

ben_romeo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.
Çalışma güzel sayılır, 18 Temmuz... diye başlayan yazıyı kesik çizgilerin içine aldığın kısım bence çalışmanın geneliyle uyumlu durmuyor.
Asıl belirtmek istediğim ise çalışmanı upload ederken verdiğin sisim ve açıklama konusunda:NOKIA'nın kampanyası diyorsun ama bu reklam çalışması nokiaya değil nokia satan bir kurum veya kişi için yapılmış.Arada düna kadar fark olduğunu unutmayalım.

Ben zaten bu içeriği Nokia' ya yaptığımı iddia etmedim. Hiçbir şekilde bir anlam kargaşası olduğunu sanmıyorum. Eğer "Nokia' ya yeni kampanyası için hazırlamış olduğum tasarım" deseydim belki söylemlerine denk düşen bir fark oluşurdu. Neyse saol yorumların için.

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
isme bak:
NOKIA'NIN YENİ KAMPANYASI..
Ben de sandım ki konuyu okumadan önce, Nokia için Türkiye'de iş çıkaran ajanstan bir grafiker yazıyor..

ccckezman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık ama anlamadığım ürünlerin özelliklerini anlattığın beyaz ve sarı yazılar niye net değil arkasındaki siyah zeminde degrademi var

zengibar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence nokia'ya yakışır şık birşey olmamış

ben_romeo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.
iyi kötü tüm yorumların için teşekkür ederim...