Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Norton Security Scan

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlar bu programı yeğenim nasıl ve neden yaptıysa artık bilgisayarıma internetten yüklemiş... bilgisayarımda virüs yok olsada ben onlarla mutluyum... bu programı kaldırmaya çalışıyorum ama ne zaman program ekle kaldırla silsem makineyi yeniden her başlatmam da yine var yine var... 2 gündür yapıştı kaldı gitmemekte ısrarlı... bunu silmenin başka bir yolu var mı?

Benzer konular

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Sanırsam yine bana ihtiyacın var:D
Başlat çalıştıra msnconfig yaz çıkan menüden başlangıç kısmındaki norton kutucuğunu kaldır.Bilgisayarı yeniden başlattığında norton artık devre dışı olacak.Tabi bu işlemden önce program ekle kaldırdan sildiğine emin olmalısın:)
Büyük ihtimal bu işlem sorununu çözer ama olduda yine çıkarsa bilgisayarı açarken f8 yapıp güvenli modda başlatıp silmeyi denersin.

♾️Grafik Gurusu♾️
kesinlikle :D tamam bir deneyeyim... umarım olur... mac in gözünü seveyim hiç böyle sorunlarım olmuyor :D

------------------------------------------------------------

çok teşekkür ederim... sonunda oldu :)

Son düzenleme:

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
kesinlikle :D tamam bir deneyeyim... umarım olur... mac in gözünü seveyim hiç böyle sorunlarım olmuyor :D

------------------------------------------------------------

çok teşekkür ederim... sonunda oldu :)

İyi hadi hayırlı olsun:)
Virüssüz bilgisayarmı olurmuş, ara sıra savaşacaksın onlarla:) bilgisayar kasılacak, programlar donacak sinirleneceksin format atacaksın:D
Valla mac adamda üşengeçlik yapıyor:)

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
Sanırsam yine bana ihtiyacın var:D
Başlat çalıştıra msnconfig yaz çıkan menüden başlangıç kısmındaki norton kutucuğunu kaldır.Bilgisayarı yeniden başlattığında norton artık devre dışı olacak.Tabi bu işlemden önce program ekle kaldırdan sildiğine emin olmalısın:)
Büyük ihtimal bu işlem sorununu çözer ama olduda yine çıkarsa bilgisayarı açarken f8 yapıp güvenli modda başlatıp silmeyi denersin.

bu kadar uğraşmaya gerek varmı ki? benim bildiğim norton un bütün versiyonları kendi setup.exe dosyası yordamıyla silinir
program ekle kaldırdan kaldırılamaz
setup çalıştırırsınız o size sorar onar / sil diye sil der geçersiniz
doğru mu hatırlıyorum ?

♾️Grafik Gurusu♾️
bu kadar uğraşmaya gerek varmı ki? benim bildiğim norton un bütün versiyonları kendi setup.exe dosyası yordamıyla silinir
doğru mu hatırlıyorum ?

kendi dosyasından kapatma ayarı vardır diye bastım her seferinde programı çalıştırdı ve iptalde edilemiyordu... belkide ben yanlış yerlere gittim... ister istemez hep mac mantığıyla hareket ediyorum... karmakarışık birşeyler yaptım muhtemelen... neyse ki şimdi sorun kalmadı... sonunda silindi program...

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
doğru mu hatırlıyorum ?

Evet haklısın Horus, setup dosyasındanda silinebilir.
Ama bazen silinse bile bilgisayar açıldığında ikonu çıkıyor. Başlangıç ayarlarınından kaldırılınca bu sorun çözülüyor.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
kendi dosyasından kastınız kurulu olan proogramın exe sidir
ben onu değil çalıştırıldığı zaman programın kullanılır hale gelecek şekilde bilgisayarınıza yüklenmesini sağlayan setup.exe den bahsediyorum
sizin durumunuzda programı yükleyen yeğeniniz olduğu için setup dosyasını bulamamış olabilirsiniz ama daha sonra ihtiyaç duyacak arkadaşlar için ufak bir not olabilir

Dorukhan

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.oxfam.org
Regedit'tende silmek lazım.Program Ekle'den kaldırsak bile bazen kalkmiyor sinir programlar...

AhmetRRR

🌱Yeni Üye🌱
Notron Securi Scan programı tam bir virüs ama korkmayın virüs değilmiş ama bilgisayarınıza 1 yıldan fazla yapışabilir ben internetten araştırdım onu 1 yıllık abona 55.4€ satılıyor bu program zamanı gelirse ve Allah nasip ederse kendi kendine silinecektir