Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Basit Bir Afiş Tasarımı - United Security

BaranK

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınızı bekliyorum.

Benzer konular

acquaway

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk olarak tipografik olarak sıkıntılar var gibi geldi bana.

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
grafiker olduğunuza emin misiniz? ya yanlıs anlamayın üyelik açarken grafiker(öğrenci) gibi birçok seçenek var bize sizin kim olduğunuza dair bilgiler veren ve ona göre yorum yapmamızı sağlayan grafikerim diyorsun çıkardığın çalışmada sıkıntı çok

sezarx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.forumpay.org
En büyük hatan ise BASİT demen hicbir isi basit diye adlandırmayacaksın.

LG-P760 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BaranK

🏅Acemi Tasarımcı🏅
grafiker olduğunuza emin misiniz? ya yanlıs anlamayın üyelik açarken grafiker(öğrenci) gibi birçok seçenek var bize sizin kim olduğunuza dair bilgiler veren ve ona göre yorum yapmamızı sağlayan grafikerim diyorsun çıkardığın çalışmada sıkıntı çok

Sıkıntılarımı söylermisin kendimi geliştirebilmem adına?

oomlet

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet basit bir çalışma olmuş ama belkide bu müşterinin tercihi de olabilir bilemiyorum...
ama öte yandan baktığın zaman o kadar kötü durmuyor bence sadece eksikler var gibime geldi... Ben size beni rahatsız eden şeyleri söyleyeyim, yanılıyor da olabilirim ama şöyle sıralamak gerekirse: Elin üstünde duran o aletin oraya sonradan konulduğu çok belli oluyor, yani sanki çok az ufalt mak, yada serçe parmağının olduğu yerden aleti kesmek gerekiyor ki avuç içinde durduğu belli olsun ve durduğu yerde gölge düşmesi de daha gerçekçi kılardı, birde iletişim bilgileri olması daha doğru gibi geliyor bana. Çalışmanın orantısı da gözüme pek aşina değil, yani matbaada çok fre verir gibime geliyor bu tercih meselesi tabi.. Yani kısacası çalışma güzel ama en önemli şey eksik o da detay (bu benim yorumum)

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
bir kere sayfa düzeni olmamış çalışmadaki her şey birbirine orantılı olması lazım belirli bir düzeni tertibi olması lazım kadının eli buzdolabından çıkmış gibi bembeyaz onunla oynayabilirsin biraz daha normal ten rengine dönene kadar logoları da biraz küçült müşteriler hayvan gibi logonun büyümesini isterler ama ben hiçbir zaman yapmam. kolay gelsin

aosmancrc

🌱Yeni Üye🌱
-Sayfa Düzeni
-Renkler
-Fontlar
-Arkaplan

Kusur ararsak çok yanlış bilgilendirmişsin. Grafiker adam windows fontlarını kullanmaz :)

DevSolution

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.behance.net
Tasarım hataları

Kardeşim merhaba üst taraf idare eder ama altda baya bi sıkıntı var yeni başlamışsın bu işe zamanla gelişecek şeyler sana tavsiyem profosyonellerin yapmış olduğu çalışmaları incele bu gelişmende yardımcı olacaktır.Allah kolaylık versin zorlu bir süreç :)