Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

NVIDIA Quadro FX 1700 PCIE, 512MB DDR-RAM, Dual 400 MHz

sndeyin

🌱Yeni Üye🌱
Acil ihtiyactan

Aldıgım dell iş istasyonundan söktüm ( ben 5600 aldım ) elimde 2 tane mevcut

2 yıl garantisi devam ediyor 18 ay falan kaldı

600 YTL

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bölüm ile ilgili mutlaka okunması gereken kurallar...

1. Bölüm içerisinde yayınlanmakta olan hiç bir ilanın sorumluluğu grafikerler.net forumuna ait değildir. Satış sonrası doğabilecek sorunlar alıcı ve satıcı arasında olan konulardır. Hiçbir şekilde grafikerler.net bu gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Yayınlayacağınız satılık ilanlarında satışa sunulan ürünün güncel bir fotoğrafı olması ürüne ilgiyi arttırır.
  3. Mesajların içerisinde telefon numarası, e-posta adresi, açık adres bilgisi verilmesi kesinlikle yasaktır. Alıcı durumunda ki üyelerin de bu kurala uymaları gerekmektedir.
  4. İlan sahiplerinin düzenli aralıklarla konularını takip etmeleri ve gerekli durumlarda açıklayıcı bilgi vermeleri, satış tamamlandığında ise gerekli bilgiyi vererek başlığın gereksiz yere insanların ilgisini çekmesini önlemek zorundadır.
  5. Başlıklar içerisinde konuyla alakasız mesajlar yazılması kesinlikle yasaktır.
  6. Bölümde açılacak bütün başlıkların forum yöneticilerinin onayından geçeceği unutulmamalıdır.
  7. Forum yönetiminin lüzumlu görülen durumlardaki açılmış olan başlıklarda değişiklik yapma, kaldırma ya da kilitleme hakkı her zaman saklıdır. Yöneticilerin bu gibi durumlarda kullanıcıları bilgilendirme görevi yoktur.
  8. Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir

mehmet1983

🌱Yeni Üye🌱
fx 1700 quadro ekran kartlarını ben almak istiyorum 3 tane ihtiyacım var sana nasıl ulaşabilirim ilk kez böyle bi iletişimde bulunucam

mehmet1983

🌱Yeni Üye🌱
ben almak istiyorum fx 1700 kartları nasıl ulaşabilirim size..m_bozkus@************

AgronLimited

🌱Yeni Üye🌱
PNY nVIDIA Quadro FX1700 512MB GDDR2 PCI-E x16 Profesyonel Grafik Kartı

Bizde sadece bir sinema filminde kullanılmış daha sonra kutusuna kaldırılmış tertemiz bi tane bu karttan var. Başka bir sisteme geçmiş olduğumuz için kartı kullanmadık ve kutusuyla açığa aldık. Bunun yanında iki tane de 20 inç Philips 200XW monitörümüz var. bu iki monitörü de 500 TL'ye verebiliriz. irtibata geçmek isterseniz. 0541 585 07 45 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz... Madem burda 600 TL demişler kartın fiyatı da bu olsun, ben baktım internette sıfırı 1180 tl + KDV hala... Umarım kartı alan iyi işler çıkarır:)