Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

o sizi bırakmadan!! siz onu bırakın !!

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba. genelde başına bi olay gelmeden sigarayı bırakamaz çoğu insan zaten başına bi iş gelincede o değil artık sigara onu bırakır çünkü amacına ulaşmıştır. bende boş zamanımda bunla ilgili bi çalışma yaptım özellikle sade olmasına dikkat ettiim inş beğenirsiniz.
sgaracopyva2.jpg

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sigara bu kadar ince olmamalı oranıyla fazla oynamışsınız.Üzerinde çalışılabilinir
Değinmeye çalıştığınız nokta çok güzel duyarlılığınız için teşekkürler.

gülümse_61

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sigara bu kadar ince olmamalı oranıyla fazla oynamışsınız.Üzerinde çalışılabilinir

söyleyebileceğim herşeyi arkadaş gayet hoş ifade etmiş :) elinize sağlık

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
haklsınız orantısı biraz bozulmuş. ben teşekür ederim

teknik eleştiri yapmak istemiyorum ama mesajınız anlaşılabiliyor

söyleyebileceğim herşeyi arkadaş gayet hoş ifade etmiş :) elinize sağlık

teşekürler

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben sigara içmeyi seviyorum..Ne o beni ne ben onu bırakırım :) Konu itibariyle yeşilay çerçevesinde güzel bir mantık ama diğerlnin de değindiği noktaların üzerinde durabilirsen koş bir çalışma çıkabilir..

smt

🌱Yeni Üye🌱
bence insanın tepesinde ampul yandıracak bi slogan olmalı ciddi bi konu... sigara söylenildiği gibi ince fazla oynanılmış ve kalitesiz... elin üstündeki grilikleride çözemedim... yinede güzel bir çalışma tebrikler...

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben sigara içmeyi seviyorum..Ne o beni ne ben onu bırakırım :) Konu itibariyle yeşilay çerçevesinde güzel bir mantık ama diğerlnin de değindiği noktaların üzerinde durabilirsen koş bir çalışma çıkabilir..

işte bende tam bu noktaya değinmek istedim birbirinizi bırakmak istemiyosunuz şimdilik ama o sizi bırakıyor amacına ulaşınca. arkadaşların dediği noktalaarı düzeltim yeniden yüklicem. yorumunuz için teşekürler inş en kısa sürede bırakırsınız...

bence insanın tepesinde ampul yandıracak bi slogan olmalı ciddi bi konu... sigara söylenildiği gibi ince fazla oynanılmış ve kalitesiz... elin üstündeki grilikleride çözemedim... yinede güzel bir çalışma tebrikler...

değerli yorumun için teşekür ederim slogan bi anda aklıma geldi ve bencede ciddi bi konu ve işim yoğun olduğu için kısa zaman ayıra bildim bazı noktalar olmamamış ama dediğim gibi düzeltim tekarar sunucam ...

değerli arkadaşlarımın değindiği noktaları biraz düzelttikten sonraki hali bence herkes bu konuya katılmalı kimse için değil sadece kendileri. buyrun son hali
sgaramy8.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
son haline ilk yorum benden olsun tasarım amacına ulaşmış emeğine sağlık