Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ödevlerimden bazıları...

MUSTAFA BAYRALI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhabalar, Haliç Üniversitesi Grafik Tasarım 1. Sınıf öğrencisiyim. Yoğun bir ödev trafiği var. Bazılarını Béhance üzerinden paylaştım görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu arada Béhance kullanıcısıysanız takipleşmek isterim.

https://www.behance.net/gallery/20712593/Homeworks

Benzer konular

ronnie

🌱Yeni Üye🌱
Tebrik ederim. Zamanında ''noktalama'' projesini ben de yapmıştım ve baya küfür etmiştim. Tavsiyem; bu tarzda işleri yaparken asla sıkılma ve ''ne işime yarayacak'' deme. İşine elbette yaramayacak ama sabır kazandıracak. Çok önemli bir nokta.

Tasarımı öğrenmek, bu tarz çalışmaları yapmaktan başlar. Alaylı ve okullu olanları ayıran ayrıntılardan biridir.

Tekrar tebrikler.

MUSTAFA BAYRALI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok doğru söylediniz, her emeğin bir meyvesi illa ki olacaktır. Tecrübelerinizden aydınlattığınız için teşekkür ederim..

artika.55

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben alaylıyım. çaycılıkla başladım mesleğe 14 yıl oldu. 11 Yıl çalıştığım renk ayırımı ve grafik tasarım atölyesi vardı mecidiyeköy'de. Haliç'te az saçlı "Kel" bir hoca vardı. öğrencileri getirerdi çalıştığım işyerine. çocuklar şaşırırdı çaycılıkla başladığımı duyunca:)) güzel hatıralardı...

Sabır dediniz güzel bir nokta. geçenlerde kur'an-ı kerim çalışması hazırladım. bilirsiniz 604 sayfa ve her sayfada 15 satır vardı. her satıra 13 farklı işlem yapmak zorunda kaldım. Yaklaşık 120.000 satır yapıyor. yaklaşık 3 ay sürmüştü... Sabır hacım:)))

MUSTAFA BAYRALI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bizi sizin zamanınızdan ayıran en büyük faktör gelişen teknoloji olmalı. Bakın bizim sizin gibi tecrübelerin düşüncelerini alma fırsatımız oluyor. Çok teşekkür ederim...