Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ödüllü Logo Yarışmasına Katılın İsitme Engelliler Sitesi

Turgut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ödüllü Logo Yarışmasına Katılın İsitme Engelliler Sitesi

Logo Yarışmasına Doğru

https://www.isitmegrafik.net Web Sitemizin adına yakışır bir logo yarışmasının start dügmesine basmış bulunuyoruz Amacımız hem sitemizin görsel açıdan zenginleştirilmesini sağlamak hemde kendini kanıtlama fırsatı bulamayan başarılı grafikerlerin keşfedilerek kariyer alanında gelişebilmesine katkıda bulunabilmektir

Yarışma Başlangıç Tarihi: 15 Kasım 2007

Yarışma Bitiş Tarihi: 15 Ocak 2008

Kazanan Yarışmacı İlan Tarihi: 25 Ocak 2008

Katılım Şartları

-Her yarışmacı sınırsız sayıda logo ile yarışmaya katılabilecektir.

-Yarışmacı adaylarının Photoshop,Coreldraw,Freehand gibi çeşitli grafik programlarıyla hazırladıkları logonun (905x96) ebatında diger bir deyişle (Genişlik:905 px-Yükseklik:96 px) olması gerekmektedir.

-Hazırlanacak logonun gif yada jpeg formatında olması gerekmektedir ve ayrıca sitemizin teması ile uyumlu renklerden oluşmasına dikkat edilmelidir.

-Yarışmacı adayları yapmış oldukları logoyu en geç 15 ocak 2008 tarihine kadar info@isitmegrafik.net e-posta adresine adını,soyadını ve cep telefonu numarasını belirterek göndermeleri gerekmektedir.

-Kazanan yarışmacılar 25 Ocak 2008 tarihinde sitemizin ana sayfasından kamuoyuna duyurulacaktır.

Ödüller

-Yarışmacı adaylarının hazırlamış oldukları logolar 4 kişilik juri üyesi tarafından puanlanacak ve kazanan yarışmacılar belirlenecektir.

-Birincilik Ödülü: 90 YTL

-İkincilik Ödülü: Turkcell 500 Kontör

-Üçüncülük Ödülü: Bluetooht Cep Telefonu Kulaklıgı

JURİ ÜYELERİ

Gökhan TEKİN (Grafiker)

Halil İbrahim KALKAN (Grafiker)

Pınar BAŞTÜRK (Grafiker)

Turgut BAŞTÜRK (Web Tasarım)

Tüm Yarışmacı Adaylarına Başarılar Diliyoruz.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Yarışmada herkese başarılar dilerim...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Günümüzde herşeyin para olmadığını herkes biliyor değil mi? Herkes elindeki imkanlar ile birşeylerin altından kalkmaya çalışıyor. Yarışma olan site bir isitme engelli sitesidir. İşitme engellilerin eğitimi ve bir parça daha gelişimi için inşaa edilmiş bir sitedir. Site sahibi herhangi bir gelir beklemeden bu hizmeti vermekten zevk duyuyor. Yarışma düzenlenmiş. Beni Jüri olarak seçmişler. İnanınki eğer juri seçilmemiş olsaydım . SADECE DESTEK olabilmek açısından yarışmanın ilk katılımcısı ben olurdum. Benim yarışmaya katılmam yasak. Şimdi iyilik sever ve benim gibi düşünen diğer arkadaşlara soruyorum. Herşeyin para olmayıp bazı yerlerde yada bazı duyguların para ile satın alınamayacağını düşünen. Bir işitme engelli arkadaşımızın eğitimi ve bilgilendirilmesi için inşaa edilen site için ne yapabilirsiniz ? Ben söyliyeyim boş bir zamanınızda istenilen yarışmaya ödül için değil destek için bile olsa katılabilirsiniz. Keşke herkes insanların eğitimi ve bilgilerini arttırabilmek için böyle kolay şeyler yaparak katkıda bulunabilseydi toplumumuz cehalletten ve cahillikten kurtulmuş olurdu...

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Keşke biraz grafik ve tasarım hakkında bilgim ve yeteneğim olsaydı diye, kendi kendime kızdığım anlardan biri de bu işte. Keşke olsaydı da sizlere destek olabilseydim. Keşke olsaydı da, onlara ses olabilseydim. Buradaki arkadaşların çoğu profesyonel ve bu işleri yapıyorlar. Hani emekten söz ediyoruz ya, bence biraz emek vermeli herkes...

Keşke verebileceğim bir emek olabilseydi bu konuda, sadece sitelerine destek verebiliyorum ama siz bu yarışmaya katılarak onların yanında olabilirsiniz ve olmalısınız da. Çünkü başımıza ne geleceğini bilmiyoruz ya da çocuklarımızın başına.

Duyduğumuz seslerin birgün kesilmeyeceğinin de garantisi yok...

Katılacak bütün arkadaşlara başarılar diliyorum.

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
ben elimden geleni yapıcam.
yoğunluk dolayısı ile eğer yetiştirebilirsem bu yarışmada bulunmak bana huzur vericektir.
herkese kolay gelsin.

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Umarım Şu Finallerden Biraz Zaman Ayırabilirim Bu İş İçin Teşekkürler...

breezeswind

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
seve seve katılırım;keşke bu yazıyı daha önce görseydim diye şimdi kendi kendime hayıflanıyorum ya neyse. daha vakit varmış , birşeyler yapmak için geç değil. gökhan beyin de dediği gibi herşey para değil, herşey menfaat değil.
umarım faydalı oluruz.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Grafikerler.net ailesi olarak iyilik sever bir topluluk olduğumuzu biliyorum bunu bana bir kere daha kanıtlayacak olumlu arkadaşların katılımlarını bekliyorum şahsen. Evet bende çok iyi biliyorum çizdiğiniz hiç bir logonun 90 YTL. gibi bir ücret karşılığında değildir daha değerlidir. Ancak burada benim anlatmak istediğim eğitim.

Turgut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Saygıdeğer Grafikerler.net Üyeleri ;

Gökhan beyin yukarıda bahsetmiş oldugu gibi işitme engelliler sitesinin sahibiyim.

Bende bir işitme engelliyim ve işitme engelli toplumunun kalkınması için birçok proje üzerinde çalışıyorum.

Biz işitme engelliler sitesini kurmamızın nedenlerinden biri de duygularını kelimelerle ifade edemeyen işitme engelli toplumunun resimlerle kendilerini ifade edebildigini çok iyi biliyorum.

İşitme engelli bireyler olarak sosyal sorumluluk projesi kapsamında bizde birşeyler yapalım istedik türk toplumuna örnek olmayı istedik birşeyler başaralım istedik..

Tüm grafikerler.net ailesini logo yarışmasına katılmaya davet ediyorum..

Ayrıca gökhan bey'e göstermiş oldugu ilgi ve destek için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız..

Mutlu ve Sağlıcakla Kalınız..

Sailordesing

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba;
sitenize girince ilk dikkatimi çeken İşitme Engelliler ve Grafik Severler Kulübü oldu ve çok hoşuma gitti.

Bu kulüp ile ilgileniyorum. Grafikerligi seven böyle bir grup var ise onlarla çalışmak istiyorum.

Böyle bir destek vermek çok isterim.

Aralarında evlerinden freelance calışmak isteyenler olursa çok mutlu olacagım. Benimle özelden irtibata gecebilirsiniz.

Saygılar

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
abi 90 ytl de kalsin kontorde kalsin bence sadece burda ve sitede adimizin gecmesi kafidir.oda patrona gosterme acisindan :D:D:D ayrica duyarliliginiz icin tesekur ederim

Turgut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar logo yarışmamızın bitmesine 8 gün kaldı..

Ödüllerimizi az bulan arkadaşlar olabilir fakat biz kendi imkanlarımız dahilinde ancak bu kadar ödül verebiliyoruz.

Ödüllerin toplamı 200 ytl daha ne yapabiliriz ki?

Tüm saygıdeger grafikerler.net ailesini logo yarışmamıza katılmaya davet ediyorum.

Biz bu logo yarışmasını sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenledigimizide belirtmek isterim..

Saygılarımla

Vajlent-X

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ibrahimturan.com.tr
igwz1.gif

Parada pulda gözm yoK ;) Sadece Hayır İşi.

w***********t ' ten Hediye .. Kolay GElsin..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turgut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sosyal sorumluluk projesi kapsamında sitemiz için yapmış oldugunuz logo çalışmanız için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Vajlent-X

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ibrahimturan.com.tr
Eyvallah. BEn sizin için bişi yapabilmişsem ne mutlu bana ;) siteniz ilgili çok küçük bi öneride buluncam.. Sitenizde bazı resimleri eklerken sanırım border oluşmuŞ.. Köşeleri mavi çıKmıŞ.. borderı 0 yaparsanız onlar yok olcaktır ;) göze daha bi hoŞ gelir.. TEŞEKKÜRLER..

Turgut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Detaylı Bilgiye Aşagıda ki Adresten Ulaşabilirsiniz..

https://www.isitmegrafik.net/sonuc.php

Yarışmaya Katılan Tüm Adaylara ve Yarışmayı Kazanan Ece Giraylar,Meltem Kılıç ve Yusuf Cem Kaplan'ı Tebrik Ediyor Başarılarının Devamını Diliyoruz.

Ayrıca Bu Yarışmanın Düzenlenmesi İçin Her Türlü Maddi ve Manevi Desteklerini Bizlerden Esirgemeyen Başta Sponsorumuz Yunus Bayraktar Olmak Üzere Sevgili Juri Üyelerimiz Gökhan Tekin ve Halil İbrahim Kalkan'a Sonsuz Teşekkürlerimizi Sunarız.

Saygılarımızla

-İşitme Grafik Grubu-