Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ofisimize yaptığım site tasarımı son kritikler...

wolfarc

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bundan yaklaşık 2 ay önce logo tasarım bölümüne bir konu açmıştık şirket logomuz diye oralardan sitenin sonuna doğru gelmiş bulunmaktayız...Basit yaptığımız işleri gösteren bir site...Sizden ricam bir dolaşmanız sitede ve ufak birşey isteyeceğim jpeg de görünen scroll yapmak istiyorum ama siteyi yapan arkadal flash a okadar hakim olmadığını zor olacağını söyledi...resimdeki gibi birşeyi nasıl yaparız site artık sona geldi bunu yapamadık...Sitenin tasarımı tamamen bana ait arkadaşıma görselleri hazılıyorum o siteyi inşaa ediyor...

yorumlarınızı bekliyorum

site : ...................

yapmayı istediğim şey projeler kısmındaki proje isimlerinin kaydırılmasında alttaki jepgte yaptığım giib scroll yapmak...

projelersonscrolluzunco.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

wolfarc

🌱Yeni Üye🌱
Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

sihirbaz 35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
flas ile ılgılı bır sıte bende yaptım ve en ufak bır koda sılmek yada farkanında olmadan bır resmı sılmek sıstemı mahvedıyo ama sız bu sıtenın eger orjınal halı saklı ıse kod karsılastırması yapın sımdıden kolay gelsın aynı sorunları bende yasadım yardım eden olmadı sizin bu yazınıza kayıtsız kalamdım

sihirbaz 35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sey bir sey daha orjınal sıtedekı halını kod sayfasından alıp sızın sıteye yapıstırma yapın

wolfarc

🌱Yeni Üye🌱
Vallahi birşey anlamadım orginal site derken neyi kastediyorsunuz acaba ? Ben sadece görsellerini hazılıyorum photoshop ta arkadaşıma yapacağı işleri gönderiyorum...O da bu kaydırma çubuğuun zor bişi olduğunu kendisinin bilmediğini söyledi...Ama görselde çok fark ediyor ve prtaikte kaydırma çubuksuz hiç iyi olmuyor...

wolfarc

🌱Yeni Üye🌱
Mesaj hataman tarafından ( 5 Gün önce Saat 14:35:04 ) değiştirilmiştir.. Sebep: link vermek site kuralarına aykırıdır

Bu arkadaşa tebriklerimi iletiyorum...Reklam amaçlı link vermek kurallara aykırı diye biliyorum...Eğer benim verdiğim linkin reklam amaçlı olduğunu düşünüyorsanız pes doğrusu...Mimari bir ofisin reklam vereceği en son yerlerden biridir burası sanırım...yapmış olduğum site hakkındaki yorumları nasıl alacağım buradaki değerli arkadaşlardan...vallahi pes