Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

öğrenciyken çalışmaya çalıştığım bir çalışma

dorukan

🌱Yeni Üye🌱
freehand8 de mecbur tutulduğum için çalıştığım ilist.photoshopta zemin verildi
tornavidaizimko2.jpg

dorukan

🌱Yeni Üye🌱
yıldız tornavida ucunda belirsizliği anlayamadım açarsanız sevinirim zemin sadece bir zemin olsun diye atılmış bir şey düşünmedim bile çünkü burada anlatmak istenilen tornavidanın çizimi kitap kapağı veya afiş çalışmıyorum onun için zemin yorumunuza katılmıyorum

g5 dual

🏅Acemi Tasarımcı🏅
balığnız çok güzel olmus
öğrenciyken çalışmaya çalıştığım bir çalışma

dorukan

🌱Yeni Üye🌱
g5 dual ne anlatmaya çalıştın. anlamsız yazılar yazmayın

emraheski

🌱Yeni Üye🌱
photshopta verilen zemin isi zedelemis kanaatindeyim.

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yorumlara verdiği cevaplardan anlaşılıyor ki dorukan arkadaşımız yoruma açık değil. Elinize sağlık, mükemmel olmuş. Bundan iyisi can sağlığı, hiçbir sorun göremiyorum. Kolay gelsin...

gezici11

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlara verdiği cevaplardan anlaşılıyor ki dorukan arkadaşımız yoruma açık değil. Elinize sağlık, mükemmel olmuş. Bundan iyisi can sağlığı, hiçbir sorun göremiyorum. Kolay gelsin...

Galiba haklısınız. Okurken korktum zaten :D

Slaytanic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Süper bir çalışılmış çalışma hiçbir hata kusur yada göze kötü gelen öğe yok tebrik ediyorum.

dorukan

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşalar eleştrilerinizi bekliyorum nedemek hiç bir çalışma mükemmel değildir asla böyle bir şeyi kabul etmiyorum benim itirazlarım sadece vurgulanamak istenilen olayı değilde fonu tartışmak veya attığım başlıga yorum yapılmasına karşıyım çünkü olay amacından sapmış oluyor sizce yapılan yanlış veya çizimdeki ışık kırılması gibi hatalar varsa yani yapılan çalışmadaki ana tema eleştrilirse daha çok sevinirim ve ancak böyle gelişebileceğimizi düşünüyorum tabikii buyinede benim düşüncelerim katılıp katılmamak sizlerin bileceği bir şey beyenen veya beyenmeyen herkeze yinede teşşekkür.....