Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Öğrenmeye açık olan en azından belli grafik programlarını bilen ortak aramaktayım - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tasarlayan

🌱Yeni Üye🌱
Öğrenmeye açık olan en azından belli grafik programlarını bilen ortak aramaktayım

Program/Seviye: - Grafik Tasarım bölümü öğrencisi
- vb. alanlarda öğrenim gören arkadaşlar

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: selamunaleykum,

ben üniversitede okumaktayım, elimden geldiği kadar grafikerlik çalışmaları yapmaktayım. yakın bir zamanda ''Kurumsal Yönetim Hizmetleri'' üzerine bir web sitesi açacağım. Kurumsal Yönetim Hizmetleri üzerine açacağım bu web sitesi :

-web site tasarımını
-kurumsal kimlik tasarımını (logo,kartvizit) kapsamaktadır.

Şuan için web site tasarımı ve kurumsal kimlik tasarımı üzerinden işler yapmayı düşünmekteyim. İlerleyen zamanlarda da (lisans bitimi) bu çalışmaları bir şirket bünyesinde toplamayı düşünmekteyim.

Buraya kadar dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Bana bu yolda ortak olabilecek, kuracağım site üzerinden çalışmalarımızı benimle birlikte adım adım yukarılara taşımaya çalışabilecek, birlikte bir ortak olarak çalışabileceğim, işleri birlikte görüş alışverişiyle gerçekleştirebileceğim kendisine güvenebileceğim bir grafiker arkadaş yoldaş aramaktayım

grafikerden kastım profesyonel bir grafiker değildir, öğrenmeye açık olan en azından belli grafik programlarını bilen öğrenci arkadaşlardır

samimiyetimle anlatmaya çalıştım ilgilenen arkadaşlar facebook ya da mail üzerinden benimle iletişime geçebilir

E-posta: cankaralar@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

mertsenogul

🌱Yeni Üye🌱

merhabalar , istanbulda 2 yıllık basım yayın teknolojileri bölümünü okudum ai ps ve flash programlarına hemen hemen hakimin , belirtmek istediğinde anlamadığım tek nokta şuan iş alıyormusun yoksa zamanla iş almayı mı bekliyeceksin

tasarlayan

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar , istanbulda 2 yıllık basım yayın teknolojileri bölümünü okudum ai ps ve flash programlarına hemen hemen hakimin , belirtmek istediğinde anlamadığım tek nokta şuan iş alıyormusun yoksa zamanla iş almayı mı bekliyeceksin

e mail üzerinden cevap vereyim, e mailiniz mesaj atabilir misiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...