Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

öğretici logo

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
my.php

retclogoja9.jpg

elektrik elektronik işi yapılan küçük bir yer için yorumlarınızı bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
aslında biliyorum sorun çıktı teşekkürler.

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
mervecim olmamıs ya.
öğretici derken ikincide kullandıgın vector olmamıs.ona bir ogretmen kullanabilirsin.vectorler bolumunde var sanırsam.
karakterde de hafifi oynama yaparsan iyi olur.
başarılar

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
sanıyorum firma otomobil elektronik işlerine yönelik, aslında bunu ilk logodan çıkardım, ikinci logo bence çok alakasız ve işi yansıtmıyor.. Öğretici ismi üzerine değil de yapılan işe yoğunlaşmalısınız bence, birinci logo, eğer benim anladığım doğru ise, işi anlatıyor :) onun üzerinde biraz daha çalışabilirseniz daha güzel şeyler elde etmeniz mümkün... kolay gelsin.

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
sağolun dikkate alıcam dönişim muhteşem olacak inşallah:D

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
erdemirs söylediklerinde bir hayli haklı. gerçi var ya insanlar firmalarına isim verirken düşünmeli bence... kesin soyadı falandır... yorum yapmıyor ellerine sağlık diyor bu konunun devamını bekliyorum merakla...

aLcaK

🏆Pro Tasarımcı🏆
2. logo olmamış canım ama ilk logo üzerinde çalış güzel bir şey çıkacak sana güveniyorum :)

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilk logonuzun üzerinde oynayabilirsiniz.2.çalışmanız pek alakalı olmamış,ama ilk çalışmada değişik fontlar ve renkler kullanabilir,biraz daha geliştirebilirsiniz.elinize sağlık.

samterk

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.sameteriskin.net
Bir de ö harfini dış çembere birleştirmede problem var. Bence ya dış çemberi kullanma, ya da daha yukarıda tut :D

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
2. logoyu aklından sil birkere o logo değil
1. logoda en azından bir espri yakalamaya çalışmışsın ama oda olmamış fontla araba çizimini daha tipografik bir şekilde olmalı
bu tür logolarda hazır font yerine kendi çizbileceğin bir fontu kullanabilirsin yada fontu bozup arabaya benzetebilirsin
dediğim gibi 2. logodaki düşüncenden çok malzeme çıkar üstüne git biraz daha

xyzh

🌱Yeni Üye🌱
hiç görmemiş olayım kapadım gözümü, kapadımm kapadım...

xyzh

🌱Yeni Üye🌱
Alıntı:
xyzh´isimli üyeden Alıntı
hiç görmemiş olayım kapadım gözümü, kapadımm kapadım...

yorum yapmak için yorum yapmasan daha iyi edersn.bence 1 üzerinde çalışrsan iyi şeyler çıkar 2 alakasız 1in rengiylede oynasan iyi oyr.

Bakış acın farklı değil sadece dil yapın açıklamacı olmamış çalışmamışsın yeni gibisin kelimelerinin yerine bundan sonra kaptılmayacak tasarım yaaprsan bakacak kitle var demek belki yapabilirsin yoruma çok açık bir logo değil kendini kandırmamak lazım
Reklam'a Çizgiye Yaratıcılık demek daha doğrudur.
Bu, ‘yaratıcı/yaratıcılık’ sözcüğüne bazıları takılır, ‘yaratıcılık Allah’a mahsustur’ diyerekten.
Hayır efendim. Bilenlerden duydum ‘Allah’ın bütün vasıfları kulda da var, ama, kul kadar!’
yaratıcı olursa yorumlayalım :)

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
Bakış acın farklı değil sadece dil yapın açıklamacı olmamış çalışmamışsın yeni gibisin kelimelerinin yerine bundan sonra kaptılmayacak tasarım yaaprsan bakacak kitle var demek belki yapabilirsin yoruma çok açık bir logo değil kendini kandırmamak lazım
Reklam'a Çizgiye Yaratıcılık demek daha doğrudur.
Bu, ‘yaratıcı/yaratıcılık’ sözcüğüne bazıları takılır, ‘yaratıcılık Allah’a mahsustur’ diyerekten.
Hayır efendim. Bilenlerden duydum ‘Allah’ın bütün vasıfları kulda da var, ama, kul kadar!’
yaratıcı olursa yorumlayalım :)

burda senden başka bukadar küçültücü bir yorum yapan görmedm tabiki herkesin kendi düşüncesi ama bunu daha farklı bi dille anlatabilrdn olmamş dersn ama neresi olmadınıda belirt yada şöyle bşyler yap die fikir verirsn kapatim gözlerimi görmemş olsaydm nedemek kolay oluyodu dimi kestirip atması.

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
logo ücreti pahalı geldi bende logoya devam etmedim son halini gösteremyorum yorumlar için teşekkürler.

hondarslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sanki böle bir savsaklama havası aldım gibi geldi. Zevkler ve renkler illa ki tartışılmaz ama tanıdığım insanların /çok insan tanıyorum :)/ tanıdığım kadarıyla yapacakları yorumu düşündüm ikisini de beğenmezler bence biras daha çalışmalı hatta baya birazları üstüstü getirip bu konu üzerinde çalışmalısın umarım kırıcı bir yorumum olmamıştır ki bu kadarını yapabildiğine göre çok daha iyisini kesinlikle yapacağına inanıyorum üstteki logodaki espriyi de salla gitsin öle fontları veya yazıyı araba şekline filan koymak eskidi zihninin derinlerine bi in bakalım anlamsız sorular sorup ebeveynleri çıldırtan çocukluk yaşlarına doğru ve sonra hayal gücünü serbest bırak bak güzel şeyler olacak

xyzh

🌱Yeni Üye🌱
burda senden başka bukadar küçültücü bir yorum yapan görmedm tabiki herkesin kendi düşüncesi ama bunu daha farklı bi dille anlatabilrdn olmamş dersn ama neresi olmadınıda belirt yada şöyle bşyler yap die fikir verirsn kapatim gözlerimi görmemş olsaydm nedemek kolay oluyodu dimi kestirip atması.
Sayın sanal dünyanın yorumcu meleği;
O cümleyi ben demesem birileri içinden diyecekti zaten emin ol.
Varsın bilsin hedef kitlenin bunlardan uzak olduğunu ve yeni başlayan birinin işi olduğuda belli zaten demekki daha zamanı var ben çalışmaya sağ sola bakınmaya devam edeyim demeli senin o tatlı yüreğin için benim bununu bu şekilde ifade etmeyişim den bu daha iyi emin ol.

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
çok basit gorundu gozume her ıkısıde.. çok fazla paint işi gibi duruyor.. bıraz dah calısılmalı bence