Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Oks sınav dergisi tasarımı

azzap

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Selam arkadaşlar

Özel bir dershane sınav dergimizi yaparmısın diye teklif etti.
Ama benim fiyatlar hakkında hiç bilgim yok.

Bilirsiniz sınav dergilerinde şekiller çizimi, matematiksel işlemler vb. beceri isteyen sorular var...

Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Teşekkürler...

Benzer konular

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım bir iki gün önce örnek yayınlamıştım inceleye bilirsin. Ben bunları corelde hazırladım. Coreli kullana biliyorsan yapabilirsin. Ama bu işin piri microsoft word müş öyle duyumaldım. Hangi vectör programını iyi kullanıyorsan onu kullan bence. Fiyat konusunda yorum yapamaycam eziyetli bir iş sen belirle ve bu işi sürekli yapanlardan öğren. saygılarımla.

https://www.grafikerler.net/corel-draw-da-fen-bilimleri-ve-fizik-kitabi-calismam-t11821.html

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
xblack ın gösterdği adresde örnekler var bence ona bakarak deneyebilirsin.bence hangi programda kendini rahat hissediosan onda yap derim.kolay gelsin şimdiden

azzap

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar program ve yetenek konusunda sıkıntım yok... çok iyi yapabiliyorum... benim istediğim ne fiyat verecem... adamlar tez yazımı gibi değerlendiriyorlar... sayfa başına 1 ytl matematiksel işlemlere 1,5 Ytl diyorlar o kafamı karştırdı. kendimi enayi gibi hissettim.
Sen emek ver özene bezene yap saatlerini alsın basit bi işmiş gibi fiyat versinler.
Bu yüzden sizlerle paylaşmak istedim... bu tür iş yapanlar varsa diye aramızda.

fsargun

🌱Yeni Üye🌱
merhaba , Benzer bir çalışma için ben size bir teklifte bulunuyum , matematik yaprak testi yazarsanız 1 test için 5 ytl verebilirim. Sizin için uygunsa soruları mail atabilirim ?

azzap

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba , Benzer bir çalışma için ben size bir teklifte bulunuyum , matematik yaprak testi yazarsanız 1 test için 5 ytl verebilirim. Sizin için uygunsa soruları mail atabilirim ?

neden olmasın kardeş ... görüşelim... hemde en kısa zamanda....