Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okul İçin Afiş Yardım...

simongs

🌱Yeni Üye🌱
Giresun Endüstri meslek lisesi. basit bir afiş yapabilecek arkadaş varmı. yeterince shop bilgim yok. yardımlarınızı bekliyorum. proje olarak kaydedilecek. jpeg,bmp falan olmayacak. tanıtım afişi gibi birşey. meslek lisesi hepiniz biliyorsunuz zaten ne olduğunu. :iloveyou:

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hocadan rica etseydin.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Martin pikniğe gidelim mi? :emo1:

Olur cızgılı pijamalarımızı da giyeriz, bir de tencere dibin kara seninki benden kara oynayalım. :rofl::rofl::rofl:

Emekliliğin tadını çıkaralım. :wink:

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Tamam izmirde piknik te ne güzel olur şimdi di mi :)
ankara sonunda güneş gördü bu gün :)

simongs

🌱Yeni Üye🌱
kardeş not vericek bundan hoca. sen yazılıda hocaya mı soruon :D pikniğe sonra gidersiniz siz bi yardım edin :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben hep kendim yaptım okul yıllarımda yazılı sözlü hiç fark etmedi çok şükür, ama meslek kısmına bakılırsa okuldan önce sen kendi kendine mezun olmuşsun bile boşver sen bu afişi falan, elektrikler kesikti hocam yapamadım dersin. :D

Anne baba para versin ödvleri başkası yapsın çekilmez bu okul ya, gel sende katıl bize cızgılı pijamaları giy gidelim pikniğe. :D

simongs

🌱Yeni Üye🌱
:) yaw kardeş yapabiliosan bi taslak yap ver üstünü tamamlarım. eğer bu ödevi veremezsem bi daha cızgılı pijama giyemem zaten ben :)

rrkara

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Afişin basiti mi olurmuş? Bazı müşterilerimiz de böyle diyor. "N'olacak şuradan iki dakikada çizsen olmaz mı, şöyle basit bir şey olsun" filan... Olmaz kardeş, grafik tasarımda "basit" diye bir kavram yok. O zaman mesleğimiz de basitleşir... İki çizginin bile bir anlamı olmalı. Yoksa adı grafik değil, karalama olur.
Sen bir taslak yap, içinde neler yer alacak, tarih, filan... biz sana yardımcı oluruz.

Son düzenleme:

simongs

🌱Yeni Üye🌱
9312.jpg
kardeş daha ne yapıcam buna. elimden bu kdar gelio tasarım olrak

firex

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.milcanx.com
hiç bilgin yoksa google ye yaz afiş diye, tanıtım afişi diye ne bileyim yaz işte ama yaz ve ara. Çünkü aramakla bulunur, aramadan bulamaz ve uğraşmadan öğrenemezsin. Bir de meslek liselisin artık ne diyeyim bari sen yapma.