Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okul Logo Çalışması

swanp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
safranol.jpg

Okul Logo Çalışması.
Saygılar

Benzer konular

sentezboyut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Basılı evrak üzerinde olabilir ama öğrenci kıyafetine uygulanması biraz zor görünüyor. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı'nı oraya yazmasan daha iyi olur. Bir de ağaç çok ayrıntılı ve belli olmuyor

blackpearl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.pdftasarim.com
Logo hoş görünüyor ellerine sağlık..Ancak espas hatalarını gözden geçirirsen daha iyi olacağı kanısındayım..

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
olmamış. çünkü bir logoda kullanıldığı taktirde sıkıntı çıkarabilecek herşeyi kullanmışsın. birincisi içindeki ağaç çok karışık. küçültmede kaybolur. ikincisi efektler kullanmışsın baskısı sıkıntı verir. gölgeler kullanmışsın aynı derecede baskı sıkıntı yaratır. sıfırdan daha anlaşılır bişi çizmeni tavsiye ederim

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
Bu Logoyla Baskı Dışında ( kağıt, Folyo vs. ) Hiçbişey Yapamazsın Örnk. Folyo Kesim , Arma vs..

Ağacı Çizersen Daha Sade ve Hoş Olur Kullanılacaksa Şayet..

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Logo güsell gözüküyor 3D gibi duruyor fakat görünümden çok kulllanırlıgı önemli o yüzden biraz daha düzeltme yapabilirsin birde gerçekten milli eğitim yazısı çok dağınık bi yerde onu 45' sola çewirirsen daha ii durur sanki yinede başarılı tebrikler:)

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
milli eğitim bakanlığının orjinal logosunu kullanmamışsın. yazıyı çembere tam otutturamamışsın. eğer not alıcaksan düşük not almamak için önerilerimi uygulamanı tavsiye ederim.