Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

okul logosu

tuna.

🌱Yeni Üye🌱
Okulumuzun adı KADIKÖY KIZ TEKNİK VE MESLEK lisesi olarak değiştirildiği için ambelm ve logo yarışması düzenlendi buda benim logom daha yazısı yazılmadı insanlarıda K harfini kullanar bir çalışma çıkarmak istedim.Eksiklerimi ve önerilerinizi lütfen paylaşın :)

Son düzenleme:

Benzer konular

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Logodaki erkek ve kız sületleri okul logosu için olmamış.Daha farklı harf kombinasyonları denemenizi öneririm.Kolay gelsin.

tuna.

🌱Yeni Üye🌱
fikriniz için teşekkürler :)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ali Emreye ek olarak kitap veya defter ordaki herneyse sanki ayaklar altında gibi...
Bu düşünceye insanları sokmamak lazım

tuna.

🌱Yeni Üye🌱
aslında onların ayakları altında kesinlikle değil kitap kapandığında logoda düşer fakat kitap açıldığında onla beraberinde insanlar ayakta ve meslek ve teknik lisesi olduğ için t ve me harfini tutarlar

mailadresilazim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu anlatımını logoyu verirken not olarak düşersen seni daha iyi anlayabilirler cok guzel olmus ama arkadasların dedigi gibi kadın ve erkek kollarını biraz daha kola benzet sonucta onun "K" olması düz olmasına gerek yok tebrikler

N. Eser ULUHAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.ajhans.net
Bi okul için uygun değil. Nedenleri;

- Defterin insanların altında olması
- Sanki insanlar ve o harfler eski roma yıllarından bişeyi çağrıştırmış.
- Okulun renklerini bilmiyorum ama renler çok kötü ve soluk
- Okulun isimlerinin baş harflerini logunun altına koyabilirsin yada baş harfleri büyük yazabilirsin.

Emeğine sağlık.

altankzn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benim dikkatimi ceken k›z meslek lisesi demisin ama logoda erkekte var mant›k karmasasi yokmu sencede ?

serious_angel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel çalışma ama, efekt hiç yok ve renk uyumu hiç hoş değil,biraz canlı renkler kullanmanı tavsiye ederim

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Renklerde pek iyi olmamış bence

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
güzel çalışma ama, efekt hiç yok ve renk uyumu hiç hoş değil,biraz canlı renkler kullanmanı tavsiye ederim

:) logo da efekt zorunluluğunu ilk kez duyuyorum:) bir logo da efektin olmaması eksiklikmidir? Ayrıca çok merak ediyorum,bütün dünyada kullanılan logoların acaba yüzde kaçında efekt uygulanmıştır?

benim dikkatimi ceken k›z meslek lisesi demisin ama logoda erkekte var mant›k karmasasi yokmu sencede ?

katılıyorum.

tuna.

🌱Yeni Üye🌱
Bi okul için uygun değil. Nedenleri;

- Defterin insanların altında olması
- Sanki insanlar ve o harfler eski roma yıllarından bişeyi çağrıştırmış.
- Okulun renklerini bilmiyorum ama renler çok kötü ve soluk
- Okulun isimlerinin baş harflerini logunun altına koyabilirsin yada baş harfleri büyük yazabilirsin.

Emeğine sağlık.

defterin insanların altında olmasının nedenini zaten açıkladım
eski romadakileri bilmiyorum ama bu sadece kendi düşüncem ve kedni tasarımım
okulun renkleri bu olduğu için renklerde bunların dışına çok fazla kaçamıoyrum
zaten en baştada belirtdiğim gibi okulun adını daha yazmadım

altankzn: benim dikkatimi ceken k›z meslek lisesi demisin ama logoda erkekte var mant›k karmasasi yokmu sencede ?

demişsiniz okulun sadece teknik bölümü kız lisesidir.o yüzden kız kelimesiin oraya K şeklinde bi kız resmi kullandım.meslek bölümü karmadır

mailadresilazim: bu anlatımını logoyu verirken not olarak düşersen seni daha iyi anlayabilirler cok guzel olmus ama arkadasların dedigi gibi kadın ve erkek kollarını biraz daha kola benzet sonucta onun "K" olması düz olmasına gerek yok tebrikler

K harfiyle ilgili yorumunuzu dikkate alıcam.

serious_angel güzel çalışma ama, efekt hiç yok ve renk uyumu hiç hoş değil,biraz canlı renkler kullanmanı tavsiye ederim

okul logosunda efekt kullanmaya öğretmenlerimiz karşı malasef
renklerde okulun renkleri olduğu için böyledir

tüm yorumlarınız ve fikirleriniz için teşekkür ederim

tuna.

🌱Yeni Üye🌱
teşkkür ederim :)

serious_angel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bnm sölemek istediğim illaki efekt uygulanmalı demedim,azıcık bişiler katsaydın hoş durmamış dedim bu kadar, bnm yorumum böle

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
daha çok kalkan süslemesini andırıyor. daha stilize anlatımları deneyebilirsin. Teknik ve meslek lisesi için kitap zaten doğru imge değil. mühendislik ya teknisyenlikle alaka kurdurabilirsen daha iyi olacaktır. okulun renkleri böyleyse yapacak bişey yok ama değilse aynı renklerin daha yumuşak tonlarını deneyebilirsin. K harfine çevirmek istediğin insan silüetleri k harfine çevrilememiş ki zaten küçük bi alanın var... Güzel bir font seçimiyle tipografik bir çözüme yönelmen gerekli diye düşünüyorum.

Gökhan Ulu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence farklı bir tasarım yapmanız gerekiyor pek uygun olmamış

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
kitap çiziminde problem var ve kız öğrenci çizimine etek giydirsen daha hoş duracaktır...

balamirkan

🌱Yeni Üye🌱
yatılı ilköğretim bölge okulu

kangal yibo logo acemiyim