Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okul mezuniyet yıllığı tasarlamak istiyorum

grafimat

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle sayfa sakinlerine ve diğer grafiker arkadaşlara selam ve saygılarımı sunarım.Ben ağrıda bir ilk öğretim kurumunda görev yapan bir öğretmenim.Bu sene öğrencilerim 8. sınıftan mezun oluyor ve mezuniyet hatirası olsun diye bir yıllık yapmayı düşündüm. Tabii haliyle matbaacı dizgici grafik ajanslarıyla irtibata geçtim ama malesef istenen meblağ biraz yüksek olunca mecburen kendi yıllığımı kendim yapayım dedim.Sizden ricam bana yıllık hazırlama konusunda yardımcı olursanız çok memnun olurum.Çünkü dergi tasarımı konusunda hem acemiyim hem de elimde herhangi bir yıllık şablonu bulunmamaktadır.Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Hocam merhaba,

Öncelikle belirtmeliyim ki bende bu eğitim sistemini beğenmiyorum ama gidip bütün mahallenin çocuklarını toplayıp onlara öğretmenlik yapmıyorum. Söylemek istediğim şey kısaca herkes eğitimini aldığı, üzerine meslek ünvanını taşıdığı konuları icra etmeli.

Bu konuyu İş veren ilanları kısmına açabilir ve size gelecek teklifler üzerinden değerlendirmeye alabilirsiniz.

Freelancer İş Arayanlar - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım, Sanat kısmında size yardımcı olabilecek bir çok arkadaş gibi yine freelance çalışan arayanlar ile irtibat kurabilir teklifleri değerlendirebilirsiniz.

grafimat

🌱Yeni Üye🌱
size ne kadar fiyat verdiler?
64 sayfalık bir dergi için 25 lira istediler...ve ben 25 tane yaptırmak istediğimde 625 liraya tekabül ediyor.malumunuz burada bırakın 25 lirayı 5 lirayı verebilecek öğrencim çok az.

Hocam merhaba,

Öncelikle belirtmeliyim ki bende bu eğitim sistemini beğenmiyorum ama gidip bütün mahallenin çocuklarını toplayıp onlara öğretmenlik yapmıyorum. Söylemek istediğim şey kısaca herkes eğitimini aldığı, üzerine meslek ünvanını taşıdığı konuları icra etmeli.

Bu konuyu İş veren ilanları kısmına açabilir ve size gelecek teklifler üzerinden değerlendirmeye alabilirsiniz.

Freelancer İş Arayanlar - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım, Sanat kısmında size yardımcı olabilecek bir çok arkadaş gibi yine freelance çalışan arayanlar ile irtibat kurabilir teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Haklısınız, herkes ihtisas gördüğü, uzmanı oldugu alanı icra etmeli ama malesef bazen koşullar başka alternatiflere zorluyor.Yaptıgınız mesleğe saygım sonsuz, emeğinize ve bilginize hakeza.
Benden istenen para emeklerinin karşılığıdır fakat öğrencilerimin ekonomik düzeyleri düşük olduğundan dolayı ve bu parayı ödeyemeyeceklerinden kendi imkanlarımla bir şeyler yapmaya çalışıyorum.. Ve malesef istenen tutar beni de aştığı için masrafım azalsın, sadece basım matbaa ücreti sıkıntım olsun diye yardımlarınıza başvurdum. Olursanız ne mutlu bana , olmazsanız da canınızın sağlığı...

Moderatör tarafında düzenlendi: