Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okulum için E-Bülten Çalışmam

caytuna

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.zezencay.com
Arkadaşlar, okulum için aylık e-bülten hazırlamaya başladım. İlk sayısı. Biraz geciktiği için de 8 sayfa oldu yoksa daha az sayfa olmasını ummuştum. İnceleyenlerin yorumlarını, özellikle iyileştirilmesi gereken eksiklik ve hataları yazmalarını istiyorum. Kolay gelsin.
Bülten : https://okulweb.meb.gov.tr/35/02/733992/dosyalar/eBulten/mart2011Bulten.pdf

BabyJane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yazı stilleri çok karışık. Her bir sayfada, hatta sayfaların içlerinde bile farklı yazı stilleri var ve büyüklükleri de farklı. Bu kafa karıştırıyor bence.

caytuna

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.zezencay.com
Teşekkür ederim, ilerleyen sayılarda şablonu sabitleyince umarım bu eksiğimi gireririm.

ahmet5858

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.reklamci.web.tr
1- Kapağı çok boğmuşsun ve diger sayfalarda karışık olmuş.
2-Soldan ve sağdan boşlukların bir nizamda olması daha iyi olurdu.
3-Bence elimizden geldiği kadar gölgelerden kaçınalım.Her tasarımda olacak diye bir kural yok.
4-Başlıklar ile alt yazıları arasında orantısızlık var ve birbirlerine çok yakınlar.
5-Genel olarak mizanpaj ve tasarım konusunda kendini geliştirmen gerekiyor. Kanaatimce...

caytuna

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.zezencay.com
Teşekkür ederim, önerileri dikkate alacağım. 3 sayı çıkardık, seneye öğrencilerimizle bir gazete/bülten çalışmamız olacak, o zaman öğrencilerimizle birlikte bu forumdan daha fazla yararlanacağımızı umuyorum.