Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

okulun muzik klubune logo ya ihtiyacım varr...

absoluteata

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar okuLun muzik klubune bir logo olusturmak istiyorum..

kendi çapımda bişeler yapptım ama çokta içime sinmedi.. sol anahtarı ile gitarı vs karıştırdım vs..

gerek fikirsel acıdan gereksede boş zamanlarınızda yaptıgınız basit bi çalışmayı benimle paylaşacak arkadaslarıma ciddi derecede cok cok teşekkur ederimm

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Malesef bu işler burada bu şekilde yürümüyor. Yaptığınız işleri ortaya koyun bizlerde eleştirerek sizi yönlendirelim. Yok hazır logo istiyorsanız kusura bakmayın kimse yapmaz size. Ki zaten yapması da doğru değil.

ayışığı

🏆Pro Tasarımcı🏆
hocam aynı şeyleri düşünüyordum ben de fikirlerime tercüman oldunuz...

absoluteata

🌱Yeni Üye🌱
Malesef bu işler burada bu şekilde yürümüyor. Yaptığınız işleri ortaya koyun bizlerde eleştirerek sizi yönlendirelim. Yok hazır logo istiyorsanız kusura bakmayın kimse yapmaz size. Ki zaten yapması da doğru değil.

sende kusura bakma ama ben hazır bişe bekledim.. mesajımı tam olarak okusaydın, sadece herkesten cok kısa beyin fırtınası yapmasını istedim , ve ha olaki varsa boş zamanı ve ölesine bişeler karalamaya calısıldıgı zaman bunu yaparlarsa sevinirim demiştim. ben yapılanı anında kullanıcamda demiyorumm.. yine kendim bişeler yapıcam. sadece fikir edinmek istemiştim..

neyse ya tam istemiyorum

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
sende kusura bakma ama ben hazır bişe bekledim.. mesajımı tam olarak okusaydın, sadece herkesten cok kısa beyin fırtınası yapmasını istedim , ve ha olaki varsa boş zamanı ve ölesine bişeler karalamaya calısıldıgı zaman bunu yaparlarsa sevinirim demiştim. ben yapılanı anında kullanıcamda demiyorumm.. yine kendim bişeler yapıcam. sadece fikir edinmek istemiştim..

neyse ya tam istemiyorum

Burada yardım mantığı bu şekilde yürümüyor. Umarım bunu anlayabildiniz.

Siz beyin fırtınası yapacaksınız. Çünkü logo ihtiyacı olan sizsiniz. Biz sizin beyin fıtınasını doğru yöne yönlendirip daha güzel sonuç almanızı sağlayacağız. Bundan daha güzel yardım olurmu!

federal046

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yaw fikirler bile verilmez beeaa. varsa ürünün üzerinde yapılacabilecek değişiklikler, ortaya koyduğun üründeki eksiklikleri tamamlayalım. ama oturupta kimse senin için kafa patlatmaz...

emek sonuçta dimi ama

extaz

🌱Yeni Üye🌱
Eğer acemi iseniz tabi yöneticlerimizde kabul ederler ise sizin aklınızdakiler ile alakalı bir taslak hazırlayın bizler bu konu üzerinden yapabileceklerinizi veya konu ile ilgili yönlendirmelerin yapılması konusunda yardımcı olalım daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
logonun asıl zorlayan kısmı fikir aşamasıdır. çizim işi logo yapımında %10 kadar küçük birşey. %90 ınını zati fikir oluşturur. yani siz bizden asıl logoda para eden kısmı istiyorsunuz. inanın bana benim şöyle bir fikrim var ama çizemiyorum deseniz bundan daha iyiydi. bilmem anlatabildimmi

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardes yaptigin yani sol anahtariyla gitari karistirdigin bir logoyu paylas hele