Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Olea ayçiçek yağı ambalaj çalışmalar

ziyade

🏅Acemi Tasarımcı🏅
olea_oil_packages_by_ziyade-d4yl9o5.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

design_tolga

🌟Usta Tasarımcı🌟
ders şeklinde anlatırsan yeni başlayanlara yardımcı olmus olursun en azından su programda yaptım yada link atabilirsin

M@TR@X

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence çok güzel bir çalışma olmuş emeğine sağlık. Sadece bir fikir keşke yazıları dik değilde düze yazsaydın daha güzel olmazmıydı

emre_ozturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık güzel çalışma yalnız okunmada bir problem var gibi ben nea diye okudum.

emar11

🌱Yeni Üye🌱
çalışmalar çok hoş eline sağlık. rica etsem bu tasarımı tenekeye uyguladığın program nedir acaba?

cadolosun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmalar gayet hoş fakat; piyasada ki hemen hemen bir çok ambalaj ile aynı duruyor. Sanki bim vb firmaların taklitlerini yaptıkları ürünlerin hemen hemen aynı ambalaj yapıp piyasaya sürdükleri ürünler gibi.

amacınız farklılık yaratmak mı? aynı tasarımdan devam etmek mi?

ıyı calısmalar.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmalar gayet hoş fakat; piyasada ki hemen hemen bir çok ambalaj ile aynı duruyor. Sanki bim vb firmaların taklitlerini yaptıkları ürünlerin hemen hemen aynı ambalaj yapıp piyasaya sürdükleri ürünler gibi.

amacınız farklılık yaratmak mı? aynı tasarımdan devam etmek mi?

ıyı calısmalar.

Eveti, çalışmalar başarılı ancak biraz farklılık yaratmak lazım bence de.

Amacım kıyaslama yapmak değil, yanlış anlaşılmasın ama buradaki arkadaş ne kadar özgün yağ tenekeleri yapıyor.. ?? Değil mi?

https://www.grafikerler.net/priene-zeytinyagi-ambalaj-ve-etiket-tasarimi-t136926.html

TcJeshi

🌱Yeni Üye🌱
Evet Calısmalar Basarılı Ama Bana Biraz Edit Gibi Geldi Kusura Bakma Kardesim.

glsm86

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Olea zeytin anlamına gelmiyormuydu yanlışmı anımsıyorum...

ziyade

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Olea zeytin anlamına gelmiyormuydu yanlışmı anımsıyorum...

Olive zeytin anlamına geliyor. Olea, zeytinyağında bulunan oleik asitten esinlenilerek oluşturulmuş bir marka..

Evet Calısmalar Basarılı Ama Bana Biraz Edit Gibi Geldi Kusura Bakma Kardesim.

Edit derken, bir çalışmayı alıp sağını solunu değiştirip düzenleyip markayı bastığımı falan mı düşünüyorsunuz yoksa edit sözcüğünü benim anladığımdan farklı bir manada mı kullanıyorsunuz?

ders şeklinde anlatırsan yeni başlayanlara yardımcı olmus olursun en azından su programda yaptım yada link atabilirsin

Öncelikle Olea logosunu Ai, ayçiçeği fotoğraf düzenlemelerini Ps da yaptım. Sunum için 3d modellemesini Cinema4d ile yaptım. Dersini de vakit bulursam zevkle hazırlar yayınlarım tabii. Öneriniz için teşekkür ederim.

çalışmalar çok hoş eline sağlık. rica etsem bu tasarımı tenekeye uyguladığın program nedir acaba?

Maxon Cinema4D. İlginize teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi: