Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Önce Siz Onu Söndürün...

gulcihan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sigara02hq5.jpg

Çalışmamı izleyen ve yorum yazan üyelere teşekkürü borç bilirim.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
-Düşünce güzel...

-Parmaktaki uygulama güzel...(hafif bir sorun var, onu geçtim)

Ancak;

-Arka fon çok kötü(pixeli düşük)
-Font çok çok kötü , hatta parmaktaki uygulamayı başarılı bir şekilde yaparken font seçimini nasıl bukadar kötü yaptınız diye hayretlerdeyim :)

Ve çalışmanız bu hataların gölgesinde kalmış...Eli dekupe edip daha uygun bir zemine yerleştirebilirdiniz...Ve font seçiminide uygun bir şekilde yaparsanız daha iyi olacağı kanısındayım ...

Başarılar diliyorum...

Son düzenleme:

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Bende yosanın dediklerine katılıyorum ve ilave olarakda şunu söylemek istiyorum el kıyıda köşede değilde çalışmanın ortasında büyük bir şekilde olması bile anlatmak istenileni net bir şekilde ifade eder diye düşünüyorum.

gulcihan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Zaman ayırıp eleştiri yazdığınız için teşekkür ederim.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Yukarıda söylenenlere ek olarak parmaktan bir duman çıkması doğru bir düşünce ama sayfanın tamamı neden dumanlar ile içinde kalmış?

minerva00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hortkulukavcisi.com
"önce siz onu söndürün" anlaşılırlığı bozmuş sanki, "siz önce onu söndürün" olsa.. birde afişin devamı olmalıymış gibi, siz onu bir söndüründe bakın sonra neler oluyor gibisinden.. =)

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Fontu ve zemini değiştiremelisin bence.

medyaajans

🏅Acemi Tasarımcı🏅
daha canlı olabilirdii
bencede

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
Muhteşem bir mesaj. Eline sağlık

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende zeminin ve fontun değişmesinden yanayım düşünce ve uygulama açısından güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
"önce siz onu söndürün" anlaşılırlığı bozmuş sanki, "siz önce onu söndürün" olsa.. birde afişin devamı olmalıymış gibi, siz onu bir söndüründe bakın sonra neler oluyor gibisinden.. =)

Katılmıyorum arkadaşım slogan gayet yerinde senin oluşturdugun cümle anlatılmak istenen durumu tamamen değiştiriyor...

önce siz onu söndürün ' derken anlatılmak istenen o sizi bitirip tüketmeden(söndürmeden) siz onu söndürün ....

hepsi hoş parmagın sigara şekline benzetilmesi ve yanışı gayet başarılı ,fondanda geçtim fakat yazı karakteri gerçekten kötü yani çalışmada zaten bir yanma ,yok olma durumu söz konusu artı olarak yazıyıda bu duruma cevirmeniz durumu boğmuş bence...

Karakter değişimi olursa(daha ağır ve sert bir karakter)herseyin daha iyi olacagına inanıyorum...

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
bencede düşünce olrak güzel ama arkplanı değiştirmelisin

yusufdural

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar iyi hoş eleştirmişsinizde siz yapında daha iyisini yaparak arkadaşımıza gösterin bence daha iyi olur